FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Skąd: Sir Matt Busby Way
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 22:40, 01 Maj 2008    Temat postu:

Stach napisał:
...W finale kibicuje MU, nie dlatego że wyeliminowali Liverpool (choć z tego powdu też)...

Manchester nie wyeliminował Liverpoolu Razz tylko Barce,Rome i Lyon Razz Takie małe sprostowanie Smile

PostWysłany: Pią 11:28, 02 Maj 2008    Temat postu:

Final Manchester-Chelsea 0:2 dla Chelsea poniewaz ograli liverpool 3:2 ograli Manchester w lidze 2:1 i ograli Arsenal 2:1. Po zatym maja swiatny Atak Drogba, Kalou, Malouda:D

Lukasz15

Posty: 3711

PostWysłany: Pią 18:46, 02 Maj 2008    Temat postu:

Taaa może od razu wygrają 3:0 ;] Mam pytanie od kiedy kibicujesz Chelsea i czy przypadkiem nie to od momentu wygranej z ManU w lidze,ba od kiedy ruski ich kupił.

PostWysłany: Sob 14:54, 03 Maj 2008    Temat postu:

ja osobiście bardzo lubie całą Premiership, ale Chelsea jako jedynej nie trawie. noż kurczak, wkurza mnie klub który jest popularny i zajebisty tylko dlatego że rusek ich kupił i wlepił tyle gwiazd że masakra. podejrzewam że prawdziwi, wieloletni kibice Chelsea nie są zbytnio za obecną sytuacją w ich klubie. wątpie żeby jakiś piłkarz czuł się tam bardzo przywiązany do ich barw klubowych, no może poza Terry'm

Balin
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium

Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 428

Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Sob 20:30, 03 Maj 2008    Temat postu:

Chciałbym żeby w finale wygrał Manchester, bo mają zgrany zespół, który w tej edycji LM zasługuje na ten tytuł chyba najbardziej ze wszystkich zespołów.

Adek goku

Posty: 1535

PostWysłany: Sob 13:09, 10 Maj 2008    Temat postu:

Lukasz15 Chelsea juz kibicuje dosc z poro z Rok moze Dwa.

Do Manchesteru nic nie mam bo ich lubie no ale skoro graja z Chelsea bede za Chelsea bo jestem ich kibicem tak samo jak ty jestes kiicem Manchesteru mam racje ? Wink

:zdziwko: aha, z poko Laughing

Żeby nie było off-topu..Dla mnie faworytem jest Manchester. Chyba jak nikt inny zasługują na ten puchar, zasłużyli na niego. Jednak nie sądzę, żeby wszystko rozstrzygnęło się w regulaminowym czasie gry i nie chciałbym aby tak się stało Wink Marzą mi się dramatyczne karne, jak w pamiętnym Milan - Liverpool ;] Aha, no i jeszcze jakby Manchester odpadł to mógłbym mówić, że Barca przegrała z mistrzem ;]

Ostatnio zmieniony przez Dera dnia Sob 14:01, 10 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Lukasz15

Posty: 3711

PostWysłany: Sob 15:55, 10 Maj 2008    Temat postu:

Drogi adeku goku wszystko jasne jesteś kibicem ich odkąd ruski wykupił Chelsea,ale OK nic do tego nie mam,pewnie wcześniej nie wiedziałeś,że taki klub jest ale OK o gustach się nie dyskutuje Smile Co do meczu to myślę,że większa przewagę będzie miał klub,który wygra EPL.

PostWysłany: Pią 9:43, 23 Maj 2008    Temat postu:

To już wszystkim wiadomo, że w sezonie 2007/2008 Puchar Ligi Mistrzów zdobył klub Machester United. Jak dla mnie zasłużyli sobie jak najbardziej na ten tytuł. Sam finałowy mecz był bardzo emocjonujący, od pierwszej połowy do ostatniej minuty dogrywki utrzymywał się wynik 1:1, choć akcji na bramki przeciwników było dużo z obydwóch stron. No i wszystko rozstrzygnęło się w karnych - 5:6 dla ManU. Brawa dla wyżej wymienionego zespołu za zdobycie Pucharu Wink

Adek goku

Posty: 1535

PostWysłany: Pią 13:11, 23 Maj 2008    Temat postu:

Brawo dla Manchesteru za zdobycie Pucharu. Smile Obydwa te kluby Chelsea i Manchester zostawiły pół zdrowia na boisku, mecz był bardzo emocjonujący. Nic złego nie moge powiedzieć na Manchester bo zasłużenie wygrali ten Puchar. Chociaz szkoda mi się Chelsea zrobiłoSad. Jeszcze raz brawo dla Manchesteru Very Happy

dzik

Posty: 1020

PostWysłany: Pią 14:35, 23 Maj 2008    Temat postu:

powiem tylko tyle - mecz był godny nazwania go finałem LM. bardzo ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzce, bardzo wyrównany mecz, w przeciągu 90 minut można nawet lekko wskazać na Chelsea jako prowadzącą stronę (chodzi mi głównie o 2 połowę), jednak ManU skutecznie się bronił.

bardzo mi żal Terry'ego. jak napisałem wyżej, sądze że to jedyny piłkarz Chelsea który naprawde czuje się związany z tymi barwami, tym bardziej jest mi jego żal. zwykłe głupie poślizgnięcie się na mokrym boisku kosztowało jego zespół przegraną w tak ważnym meczu. przy okazji chwalę go za interwencję z dogrywki. nie pamiętam kto strzelał, pamiętam tylko że bramkarz był daleko, a Terry głową wybił strzał na rzut rożny. szacunek.

za to od początku wiedziałem że Krystyna karnego nie strzeli ;D jak się zatrzymał przed piłką to już wtedy krzyknąłem że 'ale jaja spier*****'

Dera

Posty: 2169

PostWysłany: Pią 15:15, 23 Maj 2008    Temat postu:

Świetny mecz, bez wątpienia najlepszy w tegorocznej edycji LM. Od początku do końca wszyscy grali na 100%. Ronaldo nie zachwycił, strzelił bramkę, no ale to nie było coś nadzwyczajnego, skoczył i "ruszył głową" . Bramka dla Chelsea dość przypadkowa, Manchester był zdecydowanie lepszy w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania drużyny jakby zamieniły się nastawieniem. Chelsea częściej atakowała, Manchester częściej się bronił, kapitalna interwencja Terry'ego zapewniła Chelsea dogrywkę. Karne...Cristiano... ^^ Nie wiem na co on liczył z tym wykonaniem, ale na bramkę to raczej nie Razz Zamiast uderzyć konkretnie, pewnie w róg bramki to ten zaczął slalom... Myślał chyba, że jest taki dobry i Cech się przed nim spłaszczy. Wielki pech Terry'ego, jak nikt inny zasługiwał na ten tytuł, ale mokra murawa pomogła Manchesterowi... Potem Anelka i jak to Anelka w ważnych momentach - zawalił. Tytuł dla Manchesteru, zasłużony oczywiście, po prostu byli w tym sezonie najlepsi.

Lukasz15

Posty: 3711

PostWysłany: Pią 18:25, 23 Maj 2008    Temat postu:

Do mnie nadal nie dotarło to co się stało w środę.Też mi się wydawało,że Ronaldo nie strzeli,nie potrzebnie kombinował ale trudno,jednak żywe legendy-Giggs,Scholes i Van der Sar pokazały klasę-om ta wygrana się należała,po meczu z bratem płakałem ze wzruszenia.Za rok wydaję się,że będzie trudniej wygrać CL bo do Chelsea i ManUtd w walce o dominacje w Europie na bank dojdą takie drużyny jak Real,któremu życze przełamanie niemocy w CL(chciałbym za rok finał Real vs ManUtd) Inter,Roma będzie działać i może Lyon i Bayern,które stają się coraz mocniejsze.

Mirage

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176

Pomógł: 59 razy
Skąd: tu tyle debili?

PostWysłany: Śro 15:41, 30 Lip 2008    Temat postu:

Czas do tematu powrócić. Dzisiaj walkę o LM zaczyna Wisła Kraków. Pytanie - czego się spodziewać?

Kolejnej kompromitacji już w tej rundzie? A może nas czymś zaskoczą? Ja jestem raczej negatywnie nastawiony. Wole się przyjemnie zaskoczyć niż nieprzyjemnie rozczarować Rolling Eyes

Mecz o 20:00.

Dera

Posty: 2169

PostWysłany: Śro 15:54, 30 Lip 2008    Temat postu:

W tamtym sezonie w polskiej lidze, nie było na nich mocnych. Ale wiadomo, to tylko Polska. Beitar ma dużo większy budżet niż Wisła, chociaż nie jest jakąś potęgą. Jednak wydaję mi się, że Skorża ma wystarczające możliwości, żeby nie pozostawić Beitarowi złudzeń. Martwi brak transferów, sprowadzenie na wolnym transferze Singlara i powrót z wypożyczeń Gołosia, Baretto i Vargi, raczej trudno uznać za wzmocnienia pierwszego składu. Co najwyżej nam się kadra powiększyła. Jednak Wisła ma dużo większe doświadczenie w europejskim futbolu. Głowacki, Baszczyński, Cleber, Cantoro, Sobolewski, Zieńczuk, czy Niedzielan mierzyli się już z europejską górną półką, naście razy walczyli już o awans, jak na razie, bez skutecznie. Na pewno nie jest to taki skład, jak za Kasperczaka, kiedy to w kadrze ponad połowa zawodników stanowili Wiślacy, ale ten sam skład golił w zeszłym sezonie niemal każdego rywala. Myślę, że dzisiaj będzie remis, a na Reymonta Wisła przypieczętuje awans.

Zacytuję tutaj artykuł z wp.pl:

Jeśli Wisła Kraków przejdzie 2. rundę eliminacji Ligi Mistrzów, w kolejnej zmierzy się z wielką FC Barceloną. Los nie sprzyjał krakowianom, którzy trafili na jednego z najsilniejszych możliwych rywali.

No to po ptokach Very Happy Nie ma się już Wisła co starać, bo z Barcą tak czy siak przegra Laughing

MrKluska

Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 2775

Pomógł: 69 razy
Skąd: Bytom

PostWysłany: Pią 20:34, 01 Sie 2008    Temat postu:

Nie Kacpik, błąd! Razz MUSI wygrać z Beitarem, żebym mógł jechać do Krakowa na mecz Wisły z Barcą! Razz To by było piękne... Very Happy