FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Mieszkaniec Plaży

Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 70

PostWysłany: Nie 19:27, 25 Cze 2006    Temat postu:

Jak narazie moje typy wchodzą. Krótko o meczach. Niemcy wygrali łatwo lekko i przyjemnie, chociaz kto wie jak by potoczył się mecz gdyby Larsson strzelił gola. Argentyna wygrała w dogrywce ( i całe szczęście bo to mój faworyt ) ale niezachwyciła. Anglia wygrała po strasznych męczarniach z ekwadorem. Wogóle anglia to jak narazie jedno z wiekszych rozczarowań tych mistrzostw mimo że wygrywają. Z moich typów może niewejsc mi tylko mecz holandia - portugalia i moze hiszpania - francja ale nie widze francji w ćwierćfinale

Henry
Krewny Jacoba

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813

Pomógł: 290 razy

PostWysłany: Nie 20:05, 25 Cze 2006    Temat postu:

Anglia musi poprawić swoją grę, bo jeśli nie to już po ćwierćfinale mogą wracać do domu. Wiadomo, że cały czas Beckham nie będzie im zapewniał awansu. Suksecu na Mistrzostwach Świata nie odniesie zespoł który gra jednym napastnikiem. Teraz musi wrócić Crouch bo inaczej tego sobie nie wyobrażam, ale prawda jest taka, że po kontuzji Owena szanse Anglików w tych Mistrzostwach polecialy w dół :/

Piękna bramka Maxi Rodrigueza
Piękna bramka Beckhama (Beck pokazał klasę. Byle kto by tak nie strzelił Wink )

PostWysłany: Pon 0:32, 26 Cze 2006    Temat postu:

mecz holandia-portugalia bardzo ciekawy Very Happy szkoda mi holendrow i nie podobali mi sie portugalczycy a zwlaszcza figo i ten jego teatrzyk anglicy ich zmiota w pyl w nastepnej rundzie

PostWysłany: Pon 0:59, 26 Cze 2006    Temat postu:

ja mam inne odczucia. po faulu na c. ronaldo mialam w sobie tak wiele negatywnych emocji ze moglam nimi obdzielic całą holenderska druzyne. po chorych jazdach sędziego emocje sie spotegowały. Holendrzy grali jak banda gnojków z podwórka a nie druzyna na poziomie mistrzostw świata, nie wspomne juz o debilnych decyzjach sedziego, ktory oczy mial chyba za przeproszeniem w dupie. fakt, ze spotkanie bylo ciekawe, zwlaszcza po meczu Anglia - Ekwador, na ktorym przysypiałam, jednak sedzia powinien na zbity pysk wyleciec, bo jesli ktos w tym meczu zasluzyl na czerwona kartke (poza tym cieciem co faulowal c. ronaldo i Potrugalczykiem - nie Deco, tylko tym wczesniejszym) to tylko sedzia.

WISKI

Posty: 3837

PostWysłany: Pon 8:24, 26 Cze 2006    Temat postu:

Meczyk był oczywiście fajny, tylko:
Figo niepotrzebnie walnął kogoś z dynki po tym jak dostał w morde z łokcia. Później kiedy Holandczycy nie oddali piłki Diego nie wytrzymał i zfaulował. Powinna być czerwona, ale była tylko żółta. Trochę mi szkoda Holandii bo w drugiej połowie nie mieli za bardzo czasu pograć, bo chyba z 15 min. były same faule. Później Figo najpierw schodzi a jak się okazało nie schodzi. Ogólnie meczyk niesamowity i jak będzie powtórka to sobie na pewno obejrze.
P.S. Ten sędzia już 4 lipca kończy 45 lat i odchodzi na emeryture. Niezłe były jaja jak zgubił czerwoną karke Very Happy

Klimek

Posty: 70

PostWysłany: Pon 9:09, 26 Cze 2006    Temat postu:

Przed meczem byłem za holandia ale juz po faulu boularuza ( jakos tak ) zmienił zdanie. Przeciez jak by ronaldo dostał troszke niżej to już było by po jego karierze. Brutalne faule deco i tego holendra co wiechał robbenowi w polu karnym w bark. No rzeż po prostu. A tak wogóle to nie dziwie się Deco żę nie wytrzymał, holedrzy zachowali sie nie fair nie oddając piłki. Gdyby sedzie chciał to pokazał by jeszcze parę czerwonych kartek. Ale dwie rzeczy w tym meczu były super. Po pierwsze bramka. Bardzo ładny zwód przed uderzeniem krotkie uderzenie i gol. Po drugie bardzo podobało mi się zachowanie ronaldo który nie mógł chodzić ale chciał grać. Widać ze bardzo chciał zostac na boisku ale obawiam się że już nie zagra na tym mundialu.

Filipescu

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 1127

PostWysłany: Pon 9:29, 26 Cze 2006    Temat postu:

Taki mecz to jednym slowem gowno! Zeby sobie obejrzec rzez na boisku to wystraczy jak ide na nasz stadion! Jakby byla dogrywka to zespoly konczyly by po 8 (nie wiem czy w tylu mozna). Powiem szczerze bylem za holendrami, stwarzali wiecej akcji mieli wiecej strzalow, Portugalia zrobila jedna ladna akcje i bramka! Faul Deco (po rzucie sedziowskim okrpny powinna byc jakas dyskwalifikacja) - niech nie mowi, ze nie oddali pilki jak oni wybili - bo nigdzie nie jest napisane aby oddac! Faul na Robbenie w polu karnym kolejna odrazu czerona, Cwaniak Figo za uderzenie glowa czerowona . ten sedzia tez jakis debil , niby ma komunikacje z innymi to powinie wiedziec komu dawac te kartk....a zreszta szkoda gadac...

Paulinka
Mieszkaniec Czarnej Skały

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 576

PostWysłany: Pon 11:53, 26 Cze 2006    Temat postu:

a mi się tam mecz podobał ale ten co faulował c.Ronaldo powinien od razu dostać czerwoną kartke. Ja nie wiem jak sędzia może zgubić kartke, on chciał naprawiać swoje błędy ale jakoś mu to nie wychodziło; ale jaja były nie ma co ciekawe jak by grali Portugalczycy jakby sędzia dał bramkarzowi drugą żółtą kartke a pozatym Holendrzy powinni dostać więcej kartek

Filipescu

Posty: 1127

PostWysłany: Pon 12:55, 26 Cze 2006    Temat postu:

Ja nie wiem jak sędzia może zgubić kartke

Sedzia wcale nie zgubil, bo jak dawal Deco to mial czerwona w kieszeni!

xydorux

Posty: 1798

Pomógł: 20 razy

PostWysłany: Pon 14:14, 26 Cze 2006    Temat postu:

Niedzielne mecze rzeczywiscie zawiodly oczekiwania kibicow. Anglia pokonala Ekwador, ale tylko 1-0 po rzucie wolnym i poraz kolejny przekonuje kibicow ze nie nalezy im sie tytul MS. Gra slabo, wolno, schematycznie a momentami sprzyja im szczescie. Tak nie powinien grac faworyt MS. Holandia - Portugalia...to mogl byc najlepszy mecz w tej fazie rozgrywek...nietesty mogl byc, gdyz spotkanie nie mialo nic wspolnego z pieknym futbolem. Mnostwo fauli, brzydkiej gry....bylo co prawda kilka ciekawych akcji i sporo emocji, ale nie rekompensuje to oglnego wrazenia z gry...

Lukasz15

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 3711

Skąd: Sir Matt Busby Way

PostWysłany: Pon 14:24, 26 Cze 2006    Temat postu:

Najbardziej mi szkoda Holendrów i Ruuda van Nisterlooya.Holandia odpadła a była moim faworytam do zdobycia złotego medalu,ale coż,szkoda,że van Basten nie wprowadził Ruuda,może by coś strzelił Question Teraz chciałbym aby Hiszpania została mistrzem albo Argentyna Smile

PostWysłany: Pon 18:14, 26 Cze 2006    Temat postu:

Wlochy - Australia jak narazie 0-0. Czy był faul na czerwoną kartkę? Moim zdaniem Nie chociaż nie wiadomo czy Bresciano doszedł by do piłki, jeżeli miałby szanse dojść do piłki to ewidentna czerwona kartka.

WŁOCHY - AUSTRALIA 1:0

Włosi wygrali trochę fartem po strzale Tottiego z rzutu karnego w ostatniej minucie. Spotkanie wyrównane. Szkoda Australii, bo mieli wielokrotnie szanse na objęcie prowadzenia. Myślę, że gdyby nie Totti, który trochę ożywił grę Włosi by nie wygrali.

Shady

Posty: 472

Skąd: Stąd

PostWysłany: Pon 19:11, 26 Cze 2006    Temat postu:

Kurde. 0:1 Sad Sędzia NIESŁUSZNIE podyktował ten rzut karny. Po za tym sędzia doliczył 3 minuty a bramka padła w 5 minut po regulaminowym czasie gry. Więc tak czy siak sędzia debil.

WISKI

Posty: 3837

PostWysłany: Pon 19:16, 26 Cze 2006    Temat postu:

Sędzia jak dla mnie sędziował bardzo dobrze może poza tą trochę kontrowersyjną czerwoną kartką. To, że 5 minut po 90' jeśli chodzi o karny niczego nie usprawiedliwia. On podyktował karnego jeszcze w doliczonym czasie a później trzeba było to wszystko ogarnąć i ustwić piłkę itp. Wink

PostWysłany: Pon 19:24, 26 Cze 2006    Temat postu:

Moim zdaniem australijczyk przewrócił się specjalnie pod nogi Włocha przyczyniając się do przerwania akcji i sędzia CAŁKOWICIE SŁUSZNIE podyktował rzut karny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)