Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce
Welcome to the island - Namaste
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Benedykt XVI Przedostatnim papieżem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Zjawiska Niewyjaśnione
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teraro
TROLL


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

PostWysłany: Pią 20:41, 22 Gru 2006    Temat postu: Benedykt XVI Przedostatnim papieżem

Według przepowiedni Benedykt XVI ma być przedostatnim papieżem w dziejach kościoła.
Dlaczego będzie uciekać z Rzymu ?
Benedykt XVI przedostatnim papieżem ?
„Nic ziemskiego nie trwa wiecznie” – to zdanie powtarzane przez filozofów wydaje się pasować idealnie do obrazu przyszłości Kościoła Katolickiego, który wyłania się z przepowiedni. Śmierć Jan Pawła II jest wydarzeniem, które wydaje się być przełomowym dla całej wspólnoty wiernych, co jest wyczuwane przez wszystkich wręcz intuicyjnie. Najciekawszy obraz przyszłości Kościoła rysuje się wtedy, kiedy sięgniemy do przepowiedni. Wybór Josepha Ratzingera na nowego papieża, który przyjął imię Benedykta XVI, wydawał się być zaskoczeniem dla tych, którzy spodziewali się wyboru murzyna lub mulata. Skąd wzięło się to przekonanie? Źródła były dwa.
Pierwsze to tzw. Przepowiednia Sybilii, która w tysiącach wersji (czasami zupełnie różnych) krąży po Polsce. W jednej z wersji był akapit o tym, że po Janie Pawle II będzie papież o czarnym kolorze skóry, poczym nastąpi „Koniec Świata”. Moim zdaniem przepowiednia Sybilii jest wymysłem, a informacja o czarnym papieżu jest interpretacją „Króla Przepowiedni Papieskich”, czyli listy Malachiasza. I jej poświęcimy trochę więcej czasu.

Wszystko przez tę „Oliwę”
Malachiasz.
Święty Malachiasz urodził się w Irlandii w roku 1094. Przez pewien okres czasu sprawował funkcję arcybiskupa w Armagh, a następnie był papieskim legatem w Irlandii. Data jego urodzin nie jest znana, ale wiemy, że z tego świata odszedł w roku 1148. W roku 1190 był kanonizowany jako pierwszy irlandzki święty. Istnienie jakichkolwiek pism jego autorstwa nie jest potwierdzone przez inne niezależne źródła.

W roku 1590 pojawiło się w Europie współczesne dzieło zatytułowane "Przepowiednia papieży", której autorstwo przypisano Malachiaszowi. Jest to lista 111 papieży od Celestyna II, wybranego papieżem w roku 1130, do "Ostatniego Namiestnika Św. Piotra". Ta lista nie jest nawet przepowiednią w dosłownym tego słowa znaczeniu, lecz raczej listą kolejnych przydomków (ledwie kilka słów na każdego papieża), które miały charakteryzować kolejnych Ojców Świętych. Redaktorem pierwszego wydania był benedyktyn, Arnord Wion. Historycy twierdzą co prawda, że owe charakterystyki ułożył ktoś w 1590 roku podczas długotrwałego konklawe, ale dla nas nie ma to jednak większego znaczenia. Dlaczego? Powód jest prosty: tak zwana „Przepowiednia Malachiasza” okazała się wyjątkowo trafna. Podam tylko kilka przykładów.
Sto trzecim papieżem na liście Malachiasza był BENEDYKT XV, którego pontyfikat przypadł na lata 1914-1922. W proroctwie dostał on przydomek „Kościół wyludniony” i trzeba przyznać, że jest to strzał w dziesiątkę. Wszak pontyfikat Benedykta XV zbiegł się w czasie z okresem I Wojny Światowej, kiedy część państw wprowadziła dla kleryków obowiązkowy pobór, a księży wysyłano na front. Kościoły świeciły pustkami!
Sto siódmym na liście „Malachiasza” był Paweł VI, którego pontyfikat przypadł na lata 1963-1978. Jego przydomek brzmi: „Flos Florum”, czyli „Kwiat Kwiatów”. I tutaj zaistniał dziwny zbieg okoliczności, gdyż Paweł VI był pochodzenia szlacheckiego, a w jego herbie były trzy lilie. W ujęciu heraldyków lilię określa się jako kwiat kwiatów!Sto ósmy papież na liście to Jan Paweł I, który według Malachiasza miał nosić przydomek „Demediete lunae”, co można przetłumaczyć „O połowie lub połowiczności księżyca”. Pontyfikat Jana Pawła I trwał ledwie 33 dni i trudno nie przyznać Malachiaszowi, że i tym razem trafił w sedno. Przed wyborem tego papieża – to fakt – wielu jasnowidzów i mediów wróżyło mu szybką śmierć także opierając się o tekst Malachiasza.
Dochodzimy do Jana Pawła II, który był sto dziewiątym papieżem na liście, a jego przydomek to „De labore solis”, czyli „O działaniu lub wpływie słońca”. Czy te słowa można interpretować jako proroctwo podróży tego papieża, który okrążał ziemię niczym słońce? A może chodzi o to, że za panowania Karola Wojtyły Kościół Katolicki wzmocnił się i rozszerzył swoje wpływy? Trudno ocenić, ale już czas na przedostatniego papieża w historii Kościoła, czyli Benedykta XVI. Ostatnim ma być – według Malachiasza – ktoś, do kogo będzie pasował przydomek Piotr Rzymianin. Tu interpretacje są proste – będzie Włochem lub nawet obywatelem Rzymu. Na tym człowieku – jak podaje enigmatycznie Malachiasz – zakończy się nie tyle świat, co historia Kościoła Katolickiego.
Jak jednak wygląda sprawa z Benedyktem XVI? Jego osoba na liście Malachiasza jest oznaczona przydomkiem „De gloria olivae”, czyli w tłumaczeniu dosłownym „O chwale oliwy”. I tu dochodzimy do istoty przepowiedni o „czarnym papieżu”, gdyż zwykło się uważać, że wątek „oliwy” miał być związany z ciemnym kolorem skóry namiestnika Watykanu. Warto jednak sięgnąć do klasyki gatunku, czyli książki „Przepowiednie i Proroctwa” Leszka Szumana. Ten astrolog i znakomity jasnowidz (choć mało osób o tym wiedziało) nic nie pisze o tym, że następca Jana Pawła II będzie murzynem. Jego interpretacja słów „De gloria olivae” jest zupełnie inna i przytaczam ją w całości.
„Spekulacyjne interpretacje są różne: o prawdzie wypływającej na wierzch jak oliwa, o zamożności itp.”Benedykt XVI
A może klucz do tego kryje się w samym imieniu, które przybrał Joseph Ratzinger?

Po łacinie Benedictus znaczy "błogosławiony", i rzeczywiście pośród Benedyktów było wielu błogosławionych i świętych, w tym ów św. Benedykt, który 1500 lat temu założył pierwszy klasztor benedyktynów na górze Monte Cassino koło Rzymu. Tam i w innych klasztorach bracia benedyktyni wykonywali "benedyktyńską pracę", przepisując stare księgi i chroniąc od zapomnienia wiedzę starożytnych filozofów. Inny św. Benedykt, który ma swój dzień 12 lutego, był pustelnikiem w równie dawnych czasach, za panowania Karola Wielkiego, władcy Franków.
Pojawiła się informacja, że oliwka jest symbolem benedyktynów, ale nie udało mi się jej potwierdzić w posiadanych przeze mnie źródłach i ten trop wydaje się fałszywy. Jeżeli proroctwo Malachiasza jest prawdziwe, to warto w takim razie przyjrzeć się temu, co symbolizuje „drzewo oliwne”. Pomoże nam w tym lektura Pisma Świętego.

Kluczem może być choćby zdanie z psalmu:
"jak oliwka, kwitnąca w domu Bożym, na wieki pokładam ufność w Bożym miłosierdziu"
(łac: "sicut oliva virens in domo Dei speravi in misericordia Dei in saeculum sempiternum") (Ps. 52,10).

Wątek oliwy porusza też inny fragment Biblii:
"Zielonym drzewem oliwnym, zdobnym pięknymi owocami nazwał cię Pan"
łac: "olivam uberem pulchram fructiferam speciosam vocavit Dominus nomen tuum" (Jer. 11,16)

"Rozwiną się jego [Izraela przyp. autor] latorośle, będzie wspaniały jak drzewo oliwne"
łac: "ibunt rami eius et erit quasi oliva gloria eius" (Oz. 14,7)

Skłaniałbym się do takiej interpretacji, że drzewko oliwne może symbolizować odrodzenie w Kościele, powrót do źródeł wiary. Konserwatyzm nowego papieża pasuje do takiego spojrzenia na proroctwo Malachiasza jak ulał.

Czy Benedykt XVI będzie musiał uciekać z Rzymu?

Większość przepowiedni mówi wyraźnie, że dojdzie do wielkiego konfliktu światowego, który wydatnie wpłynie na życie obecnego papieża. Wręcz apokaliptyczną wizję konfliktu wieszczy Nostradamus, który daje nam pewną wskazówkę: losy papieży są nierozerwalnie związane z losami Rzymu. W nadciągającym konflikcie Rzym zostanie zdobyty przez najeźdźców ze Wschodu i zniszczony, zaś papież będzie się musiał ewakuować. Wskazuje nawet kierunek ucieczki, a mówi o tym następujący fragment centurii.


II. 97
Rzymski papieżu, miej baczenie, by nie zbliżyć się
Do miasta, któremu wodę niosą dwie rzeki!
Kiedy róże zakwitną, ci, których umiłowałeś,
Bluzną krwią nieopodal – a ty razem z nimi.


Moim zdaniem może chodzić o Lyon, leżącym nad dwiema rzekami, Saoną i Rodanem. W następnych centuriach Nostradamus daje nam wskazówkę, kiedy ma dojść do tych wydarzeń. Chodzi tu o specyficzny układ planet, który będzie miał miejsce w grudniu 2012 roku. Mówiąc krótko: w tym roku ma wydarzyć się coś takiego (choćby katastrofa naturalna), co rozpęta konflikt światowy i doprowadzi do najazdu na Europę i ucieczki papieża z Watykanu. Warto w tym miejscu sięgnąć do tzw. Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej (zwanej też przepowiednią), której treść kilka lat temu ujawnił Kościół. Przepowiednia opisuje wyraźnie śmierć papieża, ale bynajmniej nie zamach na Jana Pawła II. Zresztą przeczytajmy ten fragment:

Odziany na biało biskup, przygnieciony ciężarem bólu i troski zostanie zabity przez grupę żołnierzy oddających do niego liczne strzały z broni palnej i łuków, w ten sam sposób giną jedni po drugich biskupi, duchowni i zakonnice, liczne osoby świeckie, mężczyźni i kobiety różnych klas i pozycji społecznych.

Zadziwiają zwłaszcza te „strzały z łuku”, które mają ugodzić Ojca Świętego. Czy ten opis pasuje do wydarzeń z 13 maja 1981 roku? Moim zdaniem nie. Jeżeli jednak założymy, że Europę najadą jakieś barbarzyńskie hordy ze wschodu, zaś tajemnicza katastrofa naturalna pozbawi ludzi zaawansowanej broni, to wtedy łuki są... wielce prawdopodobne.

Śmierć papieża i jego ucieczkę z Rzymu przewiduje także inny jasnowidz, uważany przez niektórych za numer jeden w historii naszej planety, czyli Alois Irlmayer z Bawarii. Na początku ub. wieku został on przysypany przez ziemię i przeżył śmierć kliniczną, po której zaczął miewać jasnowidcze wizje. Mówi on wyraźnie o gigantycznej katastrofie naturalnej, choćby przebiegunowaniu ziemi. W jej trakcie dojdzie do zagłady większości Europy, co wykorzystają barbarzyńcy i zaatakują Watykan. Przytoczmy fragment jego przepowiedni:

Nad Renem zjawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. W pobliżu Landau (Bawaria) nie pozostanie nic. Dookoła wszystko będzie żółte i zniszczone.
Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo-wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja. W morzu pojawią się dziury, a potem fala powrotna zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Miasta znikną pod wodą. Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce cytrusowe.Ciekawe, że bardzo podobnie mówił ojciec Czesław Klimuszko. Też twierdził, że „będzie zmiana, po której Polska znajdzie się w strefie równikowej”. To wszystko ma się wydarzyć za pontyfikatu obecnego papieża. Czytając dziesiątki przepowiedni byłem zaskoczony, że większość z nich przewiduje, że obecny papież może zostać zabity, choć – trzeba przyznać – pojawiają się różne i sprzeczne wzajemnie scenariusze tych wydarzeń. Po jego śmierci pojawi się tylko jeden, ostatni papież, ale już prawdopodobnie nie w Rzymie, który ma zniknąć z powierzchni ziemi. I na tym ma być koniec Kościoła. Pozostaje pytanie: dlaczego? Podam tylko jedną, za to bodaj najciekawszą interpretację. Wiele wskazuje na to, że żyjemy w czasach ostatecznych, czyli takich, które poprzedzają nadejście Mesjasza. Taki w końcu scenariusz przewiduje Pismo Święte. Wraz z jego przybyciem dalsza egzystencja Kościoła utraciła by sens, gdyż Kościół miał być prowadzony przez kolejnych papieży pod nieobecność „Mistrza”. Skoro On przyjdzie – żaden namiestnik nie będzie potrzebny. Z zupełnie innych źródeł do Fundacji NAUTILUS dochodzą informacje, że na Ziemię za kilkanaście lat przybędzie Super-istota, której możliwości – mówiąc wprost – odpowiadają opisom tego, co charakteryzować ma Mesjasza. Zastanawiające, że są to źródła pozareligijne, nie mające nic wspólnego choćby z chrześcijaństwem, judaizmem czy islamem. A jednak mówią wyraźnie: data zejścia Super-istoty jest już znana – nic nie będzie takie samo po jej przybyciu, jak było wcześniej. Czy to może mieć coś wspólnego z ostatnim papieżem i końcem Kościoła? Pożyjemy, zobaczymy. I na koniec ważna sprawa – to wszystko ma się wydarzyć w ciągu najbliższych 15-20 lat!

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

a o to cytat jednego ziomka odp.na mój temat
Brawl napisał :
Cytat:
Co do 'strzał z łuków' może to być swoiste zabezpieczenie przepowiedni na każdą okazje, a nam wydaje się to jakimś niezgłębionym sekretem. Lub po porostu chodzi o stwierdzenie że strzała czy kula na jedno wychodzi.
Co do 2012 to NASA przebąkiwała że w tym roku dwie wirujące wokół siebie komety gruchną w Ziemię lub przejdą blisko niej. W efekcie uderzenia klimat może się zmienić jak 665 milionów lat temu.
Jeżeli chodzi o półksiężyc może być to aluzja do atomowych nalotów (samoloty bombowe latały w takich formacjach) lub chodzi o symbol Islamu, więc być może przepowiednia ostrzega o wojnie totalnej ze wschodem.
I mamy jeszcze super-istotę. Tutaj sprawa może trącić herezją ale zaryzykuje. Ludzie dochodzą do wszystkiego metodą prób i błędów, ile złych grotów zrobi łowca zanim dojdzie do wprawy? 100? 1000? A ile mamy nieforemnych kręgów kamiennych takich jak Stonehenge, ile mamy złych piramid? 0. Więc ktoś musiał dać ludziom tą wiedze lub ją podpatrzyli u kogoś. A u kogo to inna sprawa. Czy w księdze Ezechiela nie ma wzmianki o płonącym rydwanie czy UFO obsługiwanym przez 3 osoby? Czy te 3 osoby mogły być podwaliną do wyznawania jednego bóstwa pod 3 formami? Ojca, Syna i Ducha Św.? A inny sekret Starego Testamentu, Arka Przymierza? Złota skrzynia przechowująca tablice z 10 przykazaniami raziła prądem i powodowała choroby popromienne u ludzi którzy jej dotknęli, dlatego ją niesiono na drewnianych drągach. Może to być potężna butla lejdejska ale niektórzy ludzie pokusili się o wersje że to w niej był 'generator many'. Więc czyżby w czasie Apokalipsy poprzedzonej wiekiem wojen (w XX wieku mamy wojny non-stop. Od wojen burskich i japońsko-rosyjskich do Iraku czy Czeczeni i Serbii.) ma przybyć na Ziemię sam twórca cudów, ten który prowadził Izraelitów 40 lat po pustyni? Więc jest całkiem możliwe że w 2012 (swoją drogą liczba 12 jest podzielna przez 3 (osoby) na 4 (ewangelie) ale się już czepiam) asteroidy uderzą w Ziemię a być może w nich przybędzie super-istota i wtedy rozpocznie się Apokalipsa?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marcin360
Mieszkaniec Czarnej Skały


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 660
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Wyspy

PostWysłany: Pią 20:53, 22 Gru 2006    Temat postu:

Czytałem już o tym na forum zjawisk niewyjaśnionych. Ciekawa sprawa, ale nie wierzę w te przepowiednie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pacer
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 3207
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pią 20:59, 22 Gru 2006    Temat postu:

ty to przeczytales chociaz?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
medmetti
Pasażer


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 0:09, 23 Gru 2006    Temat postu:

To jest ciekawe ale według mnie nie prawdopodbne. Czytałem kilka książek Daniken'a - on też zakładał tam, że arka przymierza była generatorem 'energi' czy 'prądu', w każdym razie czegoś, co zasilało jakieś inne urządzenie generujące manne. Gdyby się wczytać w jego teorie, to może nawet wygląda na prawdziwe ale ja to nie wierze Razz.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pacer
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 3207
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 15:54, 23 Gru 2006    Temat postu:

medmetti napisał:
urządzenie generujące manne.

aha rotfl Mr. Green no rzeczywiscie, nie z tego swiata xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Satanael
Mysliwy


Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 170
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 0:00, 25 Gru 2006    Temat postu:

Teoria że Jezus jest jakąś wyższą istotą która przybyła z kosmosu jest herezją ale wydaje się wielce prawdopodobna! Niechciałbym żeby koniec świata nastąpił za 6 lat to byłoby straszne! 6 lat to tak dużo a zarazem tak mało! Pożyjemy zobaczymy! Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
inheracil
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Miasta Cudów

PostWysłany: Śro 21:07, 07 Lut 2007    Temat postu:

Przepowiednia Malachiasza to oszustwo. Wskazuje na to fakt że do pewnego momentu jest bardzo szczegółowa (podaje nawet herby papieży) a potem to jeden wielki bełkot. Bardzo naciągana.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tropiciel
Gość

PostWysłany: Nie 19:32, 11 Lut 2007    Temat postu:

E tam.....będzie jeszcze duzio papieży .
Powrót do góry
inheracil
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Miasta Cudów

PostWysłany: Nie 19:59, 11 Lut 2007    Temat postu:

Tropiciel napisał:
E tam.....będzie jeszcze duzio papieży .

Jestem tego samego zdania.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kateee
Zbieracz Owoców


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob 22:51, 03 Mar 2007    Temat postu:

też jestem tego zdania co poprzednik ale nostradamus już swoje przepowiedzial..chocby 11/9

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
inheracil
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Miasta Cudów

PostWysłany: Wto 16:33, 13 Mar 2007    Temat postu:

kateee napisał:
też jestem tego zdania co poprzednik ale nostradamus już swoje przepowiedzial..chocby 11/9

Przepowiednie Nostradamusa są tak pokrętne że zawsze się sprawdzają (tylko nie wtedy kiedy miały się sprawdzić Very Happy ).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
drago174
Mieszkaniec Czarnej Skały


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 579
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 18:01, 14 Mar 2007    Temat postu:

hehe ciekawa teoria kurde jak by tak bylo na serio to troche glupio stracilbym zycie Razz 15-20 to mialbym ok 40 lat kurde Very Happy eee tam mysle ze to sciema tak jak koniec swiata w 2000 roku Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wieszcz
Przyjaciel Forum


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 1974
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódż
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 0:46, 15 Mar 2007    Temat postu:

kateee napisał:
też jestem tego zdania co poprzednik ale nostradamus już swoje przepowiedzial..chocby 11/9


Co do Nostradamusa to ja się zastanawiam czy on te wszystkie rzeczy naprawdę przepowiedział, czy poprostu spisywał swoje dziwne sny a ludzie to teraz dopasowują na bieżąco do tego co się dzieje. Ten artykuł z Benedyktem XVI to moim zdaniem taka sama bzdura jak to że świat ma się skończyć w 2012 roku....
A jeszcze co do Benedykta XVI nie wiem czy wiecie ale swego czasu była taka przepowiednia że po Janie Pawle II następny papież będzie czarny i wiecie co zrobili w związku z tą przepowiednią jak wybrano Ratzingera Question Napisali że to "czarny papież" bo podobno pochodził z rodziny, której przodkowie mieli w herbie cośtam czarnego (już nie pamiętam co). Tak się właśnie dopasowywuje przepowiednie......


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
inheracil
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Miasta Cudów

PostWysłany: Wto 20:51, 27 Mar 2007    Temat postu:

Wieszcz napisał:
Napisali że to "czarny papież" bo podobno pochodził z rodziny, której przodkowie mieli w herbie cośtam czarnego (już nie pamiętam co). Tak się właśnie dopasowywuje przepowiednie......


Jego rodzinne miasto ma w herbie głowę murzyna.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wieszcz
Przyjaciel Forum


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 1974
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódż
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 23:58, 27 Mar 2007    Temat postu:

A no właśnie Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jalonek
Pasażer


Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 11:35, 17 Wrz 2008    Temat postu:

No wlasnie w tym momencie zaczyna sie podstawianie wyszukiwanie czegos co by tylko pasowalo do przepowiedni. Rownie dobrze ja moglbym byc tym papierzem bo chociaz jestem bialy to ... Zaraz cos sie znajdzie zeby dopasowac.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rebe Jojo
Pasażer


Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 18:59, 11 Lut 2013    Temat postu:

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bowiem jak się dziś dowiadujemy Benedykt XVI abdykuje, czyli niejako "ucieka z Rzymu".

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wieszcz
Przyjaciel Forum


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 1974
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódż
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 11:49, 09 Mar 2013    Temat postu:

Ktoś zakłada konto na forum o serialu zakończonym 2 i pół roku temu i pisze jedynego posta w temacie nieaktywnym od bliko 5 lat bo akurat tego dnia Papież ogłosił abdykację? UFO go natchnęło? Very Happy Na dziesiątkach for przeszukuje działy offtopic i odświeża tematy o Benedykcie XVI? Very Happy

Użytkowniku sprzed lat, przyznaj się ktoś Ty Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
White Raven
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 3754
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 53 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Widzewska Łódź
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 14:10, 09 Mar 2013    Temat postu:

Teraz Piotr Rzymianin i koniec świata!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wieszcz
Przyjaciel Forum


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 1974
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódż
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 12:35, 16 Mar 2013    Temat postu:

No ja właśnie liczyłem, że wybrany przyjmie imię Piotr II (gdyby mnie wybrali to bym takie przyjął dla jaj i bym się zlewał jak świat sika z podniety, że to ostatni papież Very Happy ).

A podobno Benedykt XVI na oficjalnym spotkaniu z Franciszkiem I powiedział coś mniej więcej: "Weż Franek abdykuj za jakiś miesiąc to razem pojedziemy na gigant" Very Happy

Mnie ostatnio to rozwaliło:Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Zjawiska Niewyjaśnione Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin