Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce
Welcome to the island - Namaste
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Filmy które ostatnio oglądaliście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Kino i Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lee
Rybak


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Mirków
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 9:58, 14 Sie 2007    Temat postu:

Nieche mi sie opisywać filmu ale oglądałem ostatnio Harry'ego I ZK
Levicorpus-najbardziej wkurzyło mnie to że używali zaklęcia Levicorpus,tyle że te zaklęcie pojawiło się w 6 części Laughing i na dodatek to było niewerbalne a noramlnie sie darli "Levicorpus"!ŻAL
Drętwota-W filmie ukazali znaczenie tego czaru jako odpychanie przeciwnika Laughing a tym czarem doprowadzaliśmy wroga do nieprzytomności.

Było chyba więcej głupich scen albo zmian ale nie chce mi się więcej pisać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rafaqio
Fizyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1680
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: B-stok
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 10:40, 14 Sie 2007    Temat postu:

Ja ostatnio Ogladałem : Wzgórza mają oczy 2 , Next , i szklaną pułapke 4 Very Happy

Oceny :

Wzgórza mają oczy 2 - 9/10 polecam

Next - 5/10 film taki sobie spodziewałem się czegoś lepszego z Nicolas'em Cage'm

Szklana pułapka 4 7/10 - całkiem całkiem . ( Filmy ze Stalonem są lepsze )

Pasi WR ? edytowałem teraz wiesz ocb ?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Rafaqio dnia Wto 10:50, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
White Raven
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 3754
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 53 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Widzewska Łódź
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 10:48, 14 Sie 2007    Temat postu:

Rafaqio napisał:
Ja ostatnio Ogladałem : Wzgórza mają oczy 2 , Next , i szklaną pułapke 4 Very Happy

Oceny :

Wzgórza mają oczy 2 - 9/10 polecam

Next - 5/10 film taki sobie spodziewałem się czegoś lepszego z Nicolas'em Cage'm

Szklana pułapka 4 7/10 - całkiem całkiem . ( Filmy ze Stalonem to jest Klasyka Smile) )


W szklanej pułapce gra Bruce Willis a nie Stallone. Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kate
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 2347
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 43 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Marsa
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Wto 12:56, 14 Sie 2007    Temat postu:

sajmon napisał:
" In The Land of Women" Film troche przesadzony i zdeczka tandetny.


zakończenie ma zrypane :p

sajmon napisał:

Spodziewalem sie czegos bardziej skomplikowanego po tytule Very Happy


potęga trailerów robi swoje Wink film taki "do obiadu", momentami ciekawi, ale zamysł scenarzysty co do rozwijania poszczególnych wątków nie przypadł mi do gustu.

sajmon napisał:

Adam Brody zagral prawie tak samo jak w serialu o.c. chociarz tym razem zachowal wiecej powagi. Mimi to film podobal mi sie i nie spogladalem na zegarek ogladajac go.


tak jak już Ci pisałam: aktorzy serialowi są identyfikowani z postaciami, które grają i muszą się nieźle nagimnastykować, żeby zerwać z serialowym wizerunkiem na dużym ekranie Razz nie wiem czy ten Brody taki cienki aktor, czy ze swojej filmowej postaci nie mógł nic ponad to wycisnąć Razz
za to w "Grindzie" mi się podobał, choć tu w sumie zdublował postać Setha: ciapowaty kujon na deskorolce Wink
a mnie osobiście podobała się postać babci Phyllis - genialna Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sylka
Człowiek Nauki


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 347
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sląsk
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Wto 20:28, 14 Sie 2007    Temat postu:

Ostatnio oglądałam "The Number 23''. Na filmweb napisali że thriller a to nawet koło takiego gatunku nie leżało, według mnie to sensacyjno-psychologiczny albo horror. Przez cały film trzęsłam sie jak galareta. Ale i tak mi sie podobał 9/10

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
keyka
Przyjaciel Forum


Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 1181
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Śro 9:21, 15 Sie 2007    Temat postu:

Ostatnio obejrzałam 'Transformers' Wink
Bardzo polecam ten film, jest naprawde bardzo dobry. Mimo, ze to 'bajeczka' film swietnie oddaje prawde o okrutnej ludzkosci Wink
Milosnicy akcji tez znajda cos dla siebie. Film posiada fantastyczne efekty.
Oceniam 9+/10 (koncowka troszke sie mi przedluzala Razz)
POLECAM! Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MAD
Moderator


Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 2010
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: URS
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 14:35, 15 Sie 2007    Temat postu:

Ja po samym trailerze się do tego zniechęciłem. Równie dobrze mógłbym nakręcić film o jedzeniu płatków z widelcem w roli głównej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
WISKI
Moderator


Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 3837
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 41 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Działoszyn
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 23:27, 15 Sie 2007    Temat postu:



Ojciec Chrzestny II - 10/10

Bardzo udana kontynuacja, tylko lekko ustępująca pierwszej części. Na plus na pewno działają sceny ukazujące życie młodego Vita. Skrzydła rozwinął wreszcie Al Pacino, wypadł lepiej niż w pierwszej części.



Ojciec Chrzestny III - 9-/10

Według zasady "im dalej w sequele tym gorzej", która niestety prześladuje większość filmów seryjnych. Mimo to nie jest to oczywiście film słaby. W dużej mierze ratuje go Al Pacino, a za to denerwuje trochę Andy Garcia. Może nie tyle on, co jego postać Vincent Mancini, bękart po Sonnym, który zostaje głową rodziny. Scenariusz też nie tak mistrzowski jak w poprzednich częściach. Denerwuje mnie ta scena w której Michael mówi Vincentowi "od teraz nazywasz się Vincent Corleone" i przekazuje mu dona, bezsens. Poza tym kilka irytujących faktów...ale w końcu to Godfather.



Skazani na Shawshank - 9-/10

Po przeczytaniu książki i obejrzeniu "Priosn Break" film nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak na niektórych. Mimo to bardzo dobry z trochę denerwującym jak dla mnie Timem Robbinsem (być może taka rola) którego nadrabia Morgan Freeman. Gdybym wcześniej nie przeczytał książki to film pewnie o wiele bardziej by mi się spodobał, bo lubię takie o tematyce więziennej czy sądowej, ale stało się jak się stało Smile



Wersja ostateczna - 7+/10

Trochę dziwny film, który bez Robina Williamsa chyba miałby niższą notę. Historia przyszłości o najlepszym wymazywaczu w branży (tworzy przypominki, czyli najlepsze sceny z życia jakiegoś człowieka, które są wyświetlane na jego pogrzebie)...z jednej strony film ciekawy, z drugiej trochę bez sensu. Ogólnie, przyjemnie się oglądało ze względu na głównego bohatera, ale bez rewelacji.



Testosteron - 9/10

Komedia przede wszystkim dla facetów, kobiety może trochę wkurzyć. Ale na pewno jedna z lepszych polskich komedii jakie oglądałem. Obejrzałem głównie ze względu na Karolaka, którego karierę obserwuję od jego pierwszej, świetnej roli Staszka w Sublokatorach. Ale wszyscy aktorzy wypadli super. Najlepsze sceny to droga do kibla, historia Fistacha oraz Robal i jego zombiak FUUUUUUCK YOUUUUU do psa Very Happy Poza tym scenariusz obfituje w żarty, chociaż nie tak jak Czas surferów czy inne polskie hity.



Ja, ty i Drupee - 6/10

Jaki uciążliwy potrafi być najlepszy przyjaciel dla młodego małżeństwa...Taki sobie, przyjemny filmik z dobrą grą aktorską. Niestety trochę mało śmiesznych scen jak na komedię i dlatego trochę zawodzi. Jak się komuś nudzi to można jednak spokojnie obejrzeć. Oglądanie umila trochę Kate Hudson.



Zakręcony piątek - 9/10

Matka zamiania się ciałami z córką w skutek wróżby z chińskich ciasteczek, obie przechodzą przez jeden dzień tyle, że nabierają szacunku do siebie...Bardzo fajnie pokazany konflikt pokoleń z LiLo i jej piosenką "Take me away". Rzeczywiście zakręcony film, ale mogłoby być troszkę więcej żartów. Ale ogólnie gorąco polecam, na pewno nikt nie będzie się nudził.



Bruce Wszechmogący - 9/10

Po raz kolejny oglądam Bruca i po raz kolejny mnie nie zanudził. Nie rozumiem tego chłodnego przyjęcia przez krytyków i "ostatecznego upadku Jima Carrey'a jako aktora komediowego". Mój ulubiony aktor zagrał tutaj świetnie, a do tego dochodzi jeszcze Morgan Freeman i spora dawka humoru. Jednak nie łatwo być Bogiem. Smile Jest tam jeszcze taka fajna scena, kiedy Bóg zmywa podłogę i mówi, że ludzie nie doceniają pracy fizycznej i dopiero wieczorami aż do nieba emanuje ich szczęście. Teraz wchodzi do kin, kontynuacja "Evan Wszechmogący", ale chyba bez Carreya co już działa trochę na minus...



Świadek - 8/10

Kolejny ulubiony aktor obok Jima Carreya (nie każcie wybierać), czyli Harrison Ford więc nie mogłem przepuścić filmu, ktrego jeszcze nie oglądałem. Niestety, chyba nie zrozumiałem go do końca. Trzeba obejrzeć jeszcze raz albo podrosnąć Smile Ale mimo to plusy za krajobrazy, muzykę, Forda i ogółem klimat.



Ewolucja - 8+/10

Przed chwilą skończyłem oglądać i także nie rozumiem nagonki na ten film, jak dla mnie dość ciekawa komedia s-f, która na szczęście śmieszy. Najlepsza scena jak temu czarnemu gościowi wyciągnęli robaka z tyłka i pani doktor się pyta:
- Byłeś dzielny, chcesz czegoś?
- Tak, lodów.
- Jaki smak?
- Na dupe!!!
Ale rewanż był wielki Smile Aktorsko film super, nie wiem dlaczego większości nie pasuje tu Duchovny. Smile Swoją drogą moje ulubione nazwisko aktora.

Jest jeszcze jeden film, który ostatnio widziałem, jednak dorzucę go do następnej serii. Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
White Raven
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 3754
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 53 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Widzewska Łódź
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 12:50, 16 Sie 2007    Temat postu:

Ja też oglądałem "ewolucje". Świetna komedia. Najlepsze sceny to:
-jak w sądzie wymienia skutki uboczne swojej szczepionki.
-operacja tego murzyna jak robak w niego wlazł.
Dawno się tak nie uśmiałem, jak w tym filmie. Polecam.

-9/10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lyra
Zbieracz Owoców


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 112
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Oxford
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Czw 20:37, 16 Sie 2007    Temat postu:

W ciągu tygodnia byłam w kinie aż trzy razy: na "Harry Potter i Zakon Feniksa", na "Na fali" oraz na "Simpsonowie". HP całkiem niezły choć sporo różnił się od książki; "Na fali" to bajeczka dla dzieci (byłam z młodszą siostrą) ale można się pośmiać; natomiast "Simpsonowie" wymiatają, śmieszne sceny, przezabawne teksty; trzeba na to iść!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bodzio
Przyjaciel Forum


Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 3485
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 170 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 19:54, 18 Sie 2007    Temat postu:

Właśnie wróciłem z kina z "Transformers" i w moim odczuciu to czysta rewelecja. Efekty wgniatają fotel, aktorzy nie zawodzą, muzyka dobrze wspólgra z akcją.
Dla takich filmów warto wydać te kilkanaście złotych i pojść do kina. U mnie ma 10/10. Szczerze i gorąco POLECAM.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
juliet
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Dallas/Texas
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Sob 20:00, 18 Sie 2007    Temat postu:

za chwile na tvn leci billy eliot - polecam naprawde fajny film...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stach
Przyjaciel Forum


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 2482
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 43 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 20:12, 18 Sie 2007    Temat postu:

juliet napisał:
za chwile na tvn leci billy eliot - polecam naprawde fajny film...


Ja go widziałem jakieś 3 lata temu i mi się średnio podobał:/
Nie był zły ale mi jakos specjalnie nie przypadł.

Mimo wszytko warto oglądnąć żeby miec wałasce zdanie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rafaqio
Fizyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1680
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: B-stok
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 15:54, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Ja dzisiaj ogladałem Horror 28.weeks Later . Krwawy , ale lipny 6/10

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bodzio
Przyjaciel Forum


Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 3485
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 170 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 15:59, 05 Wrz 2007    Temat postu:

W niedzielę widziałem po raz pierwszy "Forresta Gumpa". Dla mnie film niesamowity z genialną dla mnie rolą Toma Hanksa, którego jako aktora zawsze bardzo ceniłem. Piękne dzieło. Ciekaw jestem czy książka na podstawie której nakręcono film jest równie dobra. Jeżeli ktoś nie widział, polecam.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MAD
Moderator


Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 2010
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: URS
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 19:48, 05 Wrz 2007    Temat postu:



Ja również polecam. Film z inteligentnym humorem, przesłaniem i tekstami, których się nie zapomina ("Shit happens") Very Happy . Chętnie obejrzał bym jeszcze raz. Jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Bez fajerwerków, ale świetny Wink .


Jeśli już przy komediach jesteśmy, to mogę polecić także "Jay i Cichy Bob Kontratakują". Film tak głupi, że aż śmieszny Very Happy . Nie każdemu przypadnie do gustu bo charakteryzuje go taki "czarny humor" Razz . Postaci głównych bohaterów zostały wykorzystane w klipie Afromana "Because I Got High". Na pewno kojarzycie Very Happy . Warto jeszcze wspomnieć, że epizodycznie pojawiają się Mark Hammil i Matt Damon. Jest kilka rewelacyjnych tekstów, ale nie powiem....Obejrzyjcie Wink .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
okce
Człowiek Nauki


Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 385
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Z pola

PostWysłany: Czw 13:12, 06 Wrz 2007    Temat postu:

Bodzioo napisał:
Właśnie wróciłem z kina z "Transformers" i w moim odczuciu to czysta rewelecja. Efekty wgniatają fotel, aktorzy nie zawodzą, muzyka dobrze wspólgra z akcją.
Dla takich filmów warto wydać te kilkanaście złotych i pojść do kina. U mnie ma 10/10. Szczerze i gorąco POLECAM.


Na ten film zostalem wyciagniety sila.
Spodziwalem sie kolejnej miernej holyłodzkiej produkcji ociekajacej w efekty i nic wiecej!
I szczerze mowiac nie mylilem sie, ale co ciekawe na tym filmie sie napawde dobrze bawilem.

Masa efekciarstwa zostala tak zgrabnie podana, ze naprawde nie jest zal wydanych 13 zł!!
Bylo nawet pare smiesznych scen.
Ogolem scenariusz lecial szablonami ale to nie przeszkadzalo.

Film dla osob ktore przez 2h w kinie nie chca o niczym myslec i nie sa fanami Izraelskiego nikobudrzetowego ambitnego kina.
Czysta rozrywka.

Film ogldalem w kinie z THX i dzwiek po rostu wgniatal w fotel !!

<embed src="http://www.youtube.com/v/s7uXvqfQvNI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Reign Over Me - jeden z lepszych filmow ktore ostatnio ogladalem.


Film ktory warto obejrzec! 9,5/10



"Charlie, który stracił rodzinę w zamachu 11 września, spotyka po latach swojego przyjaciela z college'u, Alana.
Odnowiona przyjaźń wydaje się być jedynym dla niego sposobem, by odzyskać równowagę po śmierci bliskich.
"

Swietna chodz nietypowa rola Adam'a Sandler'a.
Aktor znany glownie z komedi swietnie zagral w tym dramacie !
Mym skromnym zdaniem to jedna z jego najlepszych rol!

<embed src="http://www.youtube.com/v/jWBgwT_rvF4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Aby bylo smieszniej film nie doczekal sie jak na razie polskiego dystrybutora!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Frozen_Shade
Mieszkaniec Bunkru


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 913
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 13:23, 06 Wrz 2007    Temat postu:

Ostatnio obejrzalem dosc stary film (1996) - 'Primal Fear'. Edward Norton genialny w swojej roli (chociaz i tak imo najlepszy w 'Fight Club'), a koncoweczka ostro skopala mi dvpsko.



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sajmon
Przyjaciel Forum


Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 3118
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 21 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Saychelles
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 23:26, 06 Wrz 2007    Temat postu:

Własnie widziałem "Wedding Crashers". Swietna komedia, najlepsza jaka ostatnio widzialem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kate
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 2347
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 43 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Marsa
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Pią 11:40, 07 Wrz 2007    Temat postu:

"W ciszy" - dramat/thriller z (ostatnimi czasy wszędobylską) Elishą Cuthbert i Camillą Belle w rolach głównych.



Film opowiada o głuchoniemej dziewczynie Dot, która po śmierci ojca wprowadza się do swoich krewnych - pozornie niczym nie wyróżniającej się amerykańskiej rodziny. "Dzięki" swojemu kalectwu staje się ona powiernicą mrocznego sekretu rodzinnego: toksyczny układ ojciec - córka.
Osobiście uważam film za średniej klasy, gdyż kilka wątków jest dla mnie niejasnych no i samo wprowadzenie do życia rodziny Deerów potraktowane było w wielkim skrócie bez naznaczenia przyczyn zaistniałej sytuacji. Za to plus za opatrzone komentarzem głównej bohaterki spostrzeżenia i wspomnienia w formie głosu wewnętrznego oraz nawiązanie do twórczości Beethovena.

całokształt: 7/10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Kino i Telewizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 23 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin