PostWysłany: Śro 12:00, 25 Cze 2008    Temat postu: Półfinały

<center>Dyskusja na temat meczy półfinałowych</center>

Posty: 2775

Pomógł: 69 razy
Skąd: Bytom

PostWysłany: Śro 14:35, 25 Cze 2008    Temat postu:

O ile w pierwszym meczu z powodu plag kontuzji i kartek nie liczę na jakiś suprise, o tyle w drugim meczu jestem przekonany, że Rosjanie pokażą na co ich stać (i to nie jeden raz) Very Happy Więc obstawiam finał Niemcy-Rosja Very Happy

PostWysłany: Śro 15:19, 25 Cze 2008    Temat postu:

Hmm. Największym szokiem było dla mnie że Turcy pokonali Chorwatów, a Rosja rozgromiła Holandie. Więc teraz mam wątpliwości jak te dwa mecze się potoczą, Licze na Turków ale do 3 razy sztuka już było i coś czuje że Niemcy wygrają, a co do, drugiego meczu to juz zależy od nastawienia drużyn do meczu, gdyby Rosjanie zagrali tak jak z Holendrami to Finał maja w kieszeni, ale z drugiej strony Hiszpanie nie odpuszczą im i też bedą walczyć do końca. Finał obstawiam Niemcy - Rosja tak jak MrKluska Smile

PostWysłany: Czw 10:05, 26 Cze 2008    Temat postu:

Choć po ciuchu liczyłem na wygraną Turcji, to wiedziałem, że Niemcy wygrają. I tak Turcy lepiej grali Razz
I pewnie to Euro teraz wygrają Niemcy ;/ Oby im Rosja szyki pomieszała.

Ostatnio zmieniony przez Kacpik dnia Czw 10:06, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
mimi191919
Mieszkaniec Czarnej Skały

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 619

Skąd: nowogard

PostWysłany: Czw 10:09, 26 Cze 2008    Temat postu:

A wie ktoś o co chodzi z tym no rasizm ? Tak nagle bo w poprzednich meczach chyba tego nie było Razz

Kacpik

Posty: 2805

PostWysłany: Czw 10:11, 26 Cze 2008    Temat postu:

mimi191919 napisał:

Jak to nie? Ja to na Euro widziałem już wiele razy...

Dera

Posty: 2169

PostWysłany: Czw 11:20, 26 Cze 2008    Temat postu:

Piękny mecz, gdy Turcy strzelili bramkę w 86' to już myślałem, że znowu doprowadzą do dogrywki, a później wygrają w karnych. Ale 4 minut później piłki dopadł Lahm i było 3-2 dla Niemiec. Zasłużona wygrana, chociaż Lehmann zagrał jak amator, albo i gorzej... Nie spodziewałem się, że Turcja zajdzie tak daleko i zagra tak dobrze w tym półfinale, mając 14 piłkarzy zdolnych do gry, to naprawdę jest wyczyn. Liczę, że dzisiaj emocje będą jeszcze większe, niesamowita Hiszpania, kontra nieobliczalna Rosja. Wink

PostWysłany: Czw 11:42, 26 Cze 2008    Temat postu:

tez nie widzialem wczesniej aby kapitan stanal na srodku i wyglaszal mowe, na meczu gr. Polska-Austria zanim wyszli pilkarze na telebimach pojawili sie kapitanowie (Zurawski) i tez mial kilka zdan do kibicow aby wspierali kulturalnie i szanowali kibicow Austrii ... ale to juz byl wczesniej zmontowane i tylko puszczane - a tu na zywo expose w wykonaniu Ballacka i Rustu

Mirage

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176

Pomógł: 59 razy
Skąd: tu tyle debili?

PostWysłany: Czw 12:12, 26 Cze 2008    Temat postu:

Szkoda Turków. W mojej opinii przez cały mecz mieli więcej z gry, a w pierwszej połowie szczena opadła mi do kolan, jak widziałem świetna gre Turcji (rozgrywali pięknie). Dziś...paradoksalnie licze na Rusków - dlaczego? Wydaje mi się, że jak wygra Hiszpania, to w finale nic nie zdziała z rozpędzonymi Niemcami, którzy beda inaczej zmotywowani na mecz przeciwko Hiszpanii, niż przeciwko Rosji. A ekipa Hiddinka może zdziałać cuda i wygrać finał...

Adek goku

Posty: 1535

PostWysłany: Czw 14:34, 26 Cze 2008    Temat postu:

Szkoda Turków naprawde szkoda. Przez większośc meczu można powiedzieć że przeważali , atakowali Niemców nie dawali za wygraną. Nawet gdy Niemcy strzelili bramkę na 2:1 wierzyłem że strzelą i bedzię dogrywka i się stało strzelili. Ale po głupim błędzie obrońców według mnie stracili bramke i po meczu Sad. Mieli jeszcze ostatni rzut wolny myślałem że trafią , a kopneli w trybuny Sad No naprawde szkoda Turków , Licze że dziś Rosjanie pokonają Hiszpanów i rozgromia w Finale Niemców Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport / Euro 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)