PostWysłany: Nie 20:06, 25 Lis 2007    Temat postu:

Wszyscy oprocz Czechów klękaja przed nami i ze spuszczonymi głowami błagaja o jak najłagodniejszy wymiar kary. Czesi sa na pewno w nasym zasięgu. Jezeli pokonaliśmy Portugalie, to Czechów tez mozemy. Nasi sąsiedzi przeżyja prawdziwy Polski najazd, i bedziemy grali jak u siebie. Losowanie oceniam na 9/10.

Posty: 4813

Pomógł: 290 razy

PostWysłany: Śro 21:46, 12 Gru 2007    Temat postu:

Polska - Antalyaspor 9:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Zahorski - cztery (49, 51, 80, 87), Bartłomiej Grzelak (10), Jakub Wawrzyniak (32), Marcin Kuś (72), Dawid Nowak (75), Michał Goliński (84).

Polska:

1. połowa: Sebastian Przyrowski - Łukasz Broź, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec, Tomasz Lisowski - Rafał Boguski, Jakub Wawrzyniak, Radosław Majewski, Piotr Kuklis, Szymon Pawłowski - Bartłomiej Grzelak.

2. połowa: Maciej Gostomski - Grzegorz Bartczak, Marcin Kuś, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak - Grzegorz Bonin, Michał Goliński, Tomasz Nowak, Radosław Madejski - Dawid Nowak, Tomasz Zahorski

White Raven

Posty: 3754

PostWysłany: Śro 22:35, 12 Gru 2007    Temat postu:

Very Happy

Teraz to powinnismy grac z mocnymi rywalami a nie klubikami z jakiejs pipidówy. Co z tego ze wygramy 9:0 jak potem przerąbiemy z Austrią i dopiero bedzie.

Ostatnio zmieniony przez White Raven dnia Śro 22:36, 12 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wieszcz

Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 1974

Pomógł: 11 razy
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 22:24, 13 Gru 2007    Temat postu:

Stary, ale to jest reprezentacja ligi - reprezentacja B, taki przegląd zaplecza. Przecież to nie jest termin UEFA to jaki silny zespół będzie teraz grał? A nawet jeżeli to kto zagra w podstawowym składzie Question Moim zdaniem dobrze że gramy takie mecze, dobrze że wogóle gramy. A na grę z silniejszymi przyjdzie czas dla kadry A w terminie UEFA. Apropo, tak wogóle to sobotni mecz z Bośnią i Hercegowiną to ostatni mecz naszej kadry w tym roku Question

Henry

Posty: 4813

PostWysłany: Czw 22:49, 13 Gru 2007    Temat postu:

Tak ostatni. Następnie zagramy w lutym na Cyprze z Finlandią (krajowy skład) i z Czechami (najsilniejszy skład)

Wieszcz

Posty: 1974

Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 23:10, 13 Gru 2007    Temat postu:

To wolno nam grać towarzysko z Czechami?
Przecież mamy ich w kolejnych eliminacjach w grupie....

PostWysłany: Czw 23:12, 13 Gru 2007    Temat postu:

Gdyby nie było wolno to byśmy nie grali...

PostWysłany: Czw 15:37, 07 Lut 2008    Temat postu:

No nie wierze, że nikt nie oglądał wczoraj meczu? Jakieś opinie? Wg. mnie sporo szczęścia, które (podobno) sprzyja lepszym. No i Boruc Number One Smile.

Henioo

Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 6820

Pomógł: 1025 razy
Skąd: Flocke's home

PostWysłany: Czw 15:49, 07 Lut 2008    Temat postu:

Pierwsza połowa była dobra, w drugiej wstawili jakis cieniasów i cienkiego Fabiańskiego. Jakby nie pech Czechów to w drugiej połowie nasz super bramkarz nie obroniłby ani jednej bramki. I jakiś cieniasów na boisko wstawili i tak an dobra sprawę to nie sworzyli jednej porządnej akcjii w drugiej połowie. Pierwsza była spoko, dobrze grali, chociaż Smolarek już mnie irytuje tym popisywaniem się, podaje tylko w ostateczności, mysli, że sam wygra ten mecz. Ciesze się, ze w końcu nie strzelił gola, nie lubię takich narcyzów.

xydorux

Posty: 1798

PostWysłany: Czw 17:21, 07 Lut 2008    Temat postu:

cienkiego Fabiańskiego

Nie znasz sie na pilce chyba skoro twierdzisz, ze Fabianski jest cienki. Nie wiem co Ci tam w Anglii o nim powiedzieli, ale na pewno cienki nie jest.

Jakby nie pech Czechów to w drugiej połowie nasz super bramkarz nie obroniłby ani jednej bramki.

W pilce rozmawia sie o faktach a nie gdyba. Poza tym tego zdania kompletnie nie rozumiem.

I jakiś cieniasów na boisko wstawili i tak an dobra sprawę to nie sworzyli jednej porządnej akcjii w drugiej połowie.

Skoro po pierwszej polowie prowadzili 2-0 to na II wyszli z nastawieniem, aby bronic tego wyniku. Takie zadanie dostali Ci zawodnicy i wywiazali sie z niego prawidlowo, bo wynik dowiezlismy do konca.

Henioo

Posty: 6820

PostWysłany: Czw 17:24, 07 Lut 2008    Temat postu:

Ad.1 Oceniłem go po wczorajszym występie, uważam, że cienko zagrał, moze miał zły dzień, nie wiem jak gra w lidze, bo nigdy nie oglądałem ekstraklasy. Smile
Ad.2 Chodziło o to, ze Czesi częsciej chybiali niż nasz bramkarz bronił, chociaz kilak razy ładnie obronił.
Ad.3 wywiązali sie z bronienia, ale z atakowania już nie. Smile

Bez urazy. Razz

Ostatnio zmieniony przez Henioo dnia Czw 17:25, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Henioo napisał:

Lepiej bronić i zachować przewagę, niż rzucić się na przeciwników i ją stracić po głupich błędach ,moim zdaniem.

Ostatnio zmieniony przez Bodzio dnia Czw 17:34, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Fabiański gra w Arsenalu Wink

Co do bramkarzy to uważam, że pierwszym powinien być Boruc, natomiast rezerwowym Kuszczak.
A co do meczu, to jak zwykle wszyscy strzelają oprócz napastników... i chyba tak zostanie do euro... ważne, żeby wygrywać Very Happy

Henioo

Posty: 6820

PostWysłany: Czw 17:38, 07 Lut 2008    Temat postu:

Nie nie wazne, gdzie gra. Razz Nie oglądam piłki w TV. Smile

A co do meczu: Bardzo ładnie zagrali w pierwszej połowie, coś jak mecz z portugalią. A jak znać zycie to FIFA teraz znowu nam da niższe miejsce, a nie wyższe w rankingu.

Dera

Posty: 2169

PostWysłany: Czw 18:11, 07 Lut 2008    Temat postu:

Dobry prognostyk przed zbliżającym się EURO, ładny, szybki mecz. Jednak nie popadajmy w samozachwyt, przed Mundialem też wygraliśmy z teoretycznie lepszą Chorwacją. Szkoda, że Beenhakker po raz kolejny nie powołał Jelenia. Chłopak naprawdę jak mało kto zasługuje na to powołanie. Co do samego meczu, to zasłużona wygrana Polaków, wykorzystaliśmy to co mieliśmy do wykorzystania, a później skrupulatnie się broniliśmy. Na wyróżnienie po meczu wg. mnie zasługują: Boruc, Dudka, Lewandowski i Łobodziński.
Ten pierwszy rozegrał kolejny dobry mecz w reprezentacji, obronił karnego i wyjął kilka groźnych piłek, pokazał tym samym, że słusznie jest pierwszym bramkarzem w kadrze.
Dudka - dobra gra w destrukcji, kilka ładnych podań, widać, że zadomowił się już w kadrze, dobrze współpracował z Lewandowskim.
Łobodziński pokazał, że kredyt zaufania jakim go obdarzył Leo, nie jest bezpodstawny, z zimną krwią wykorzystał sytuacje sam na sam, kilka ładnych dryblingów.
Lewandowski - ładna bramka, dobra gra w obronie, a przy tym włączanie się do akcji ofensywnych. Ostoja zespołu.

Mirage

Posty: 2176

PostWysłany: Czw 19:28, 07 Lut 2008    Temat postu:

Dera napisał:
Szkoda, że Beenhakker po raz kolejny nie powołał Jelenia. Chłopak naprawdę jak mało kto zasługuje na to powołanie.

Tak jak na powołania zasługują Łobodziński i Błaszczykowski (którzy grają na prawym skrzydle). Ja od zawsze widziałem Jelenia w ataku. I wg. mnie na tej pozycji powinien cały czas grać w reprezentacji. Nadal nie mamy drugiego napastnika, sam Smolarek Euro nie zawojuje (obym się mylił). Wichniarek nie przekonał mnie, ale z chęcią obejrzę jego grę (tym razem już na żywo) w Krakowie z USA. Cały czas trzeba szukać drugiego napastnika, bo koncepcja 4-4-1-1 z wysuniętym Smolarkiem i ofensywnym pomocnikiem za nim też może kuleć. No bo kto na tej pozycji może grać? Murawski? Garguła?

Henioo

Posty: 6820

PostWysłany: Czw 19:30, 07 Lut 2008    Temat postu:

A tak w sprawie Euro już. Myślicie, że Polska zajdzie dalej, niż za jeden mecz po wyjściu z grupy? Razz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)