Posty: 2540

Skąd: Chojnice
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 23:24, 04 Kwi 2006    Temat postu:

No to Lyon odpadł...;( przerąbane zrypany ten milan fuksiasty gdyby Lyon nie był taki dumny z tego ze wygrywa z takim śiesznym Milanem SadSad

Henry
Krewny Jacoba

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813

Pomógł: 290 razy

PostWysłany: Śro 1:07, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Ale za to Villareal wyeliminowal inny klub z Mediolanu-Inter. jak widać szanse Hiszpanów wzrosły (już ktos na nich zagłosował, ze wygrają całą edycję LM)

Lukasz15

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 3711

Pomógł: 18 razy
Skąd: Sir Matt Busby Way

PostWysłany: Śro 10:22, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Oby dzisiaj wygrał Arsenal i Barca to bedzie dobrze.

PostWysłany: Śro 12:25, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Oglądałem wczoraj kawałek meczu, i już zapomniałem kto z kim grał.Niejaki Lion z... Very Happy

fudi

Posty: 2540

PostWysłany: Śro 15:11, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Lyon z Milanem :(hmm... to to teraz jest pewne że barca wygra Cały turniej Smile Jak Lyon odpadł Sad kurde nie no nieprzezyje.
Jakie fikusy Dida robił Very HappyVery Happy Ciesze sie że Villareal wygrał z interem Very HappyVery Happy

Łysy24
Pracownik Inicjatywy DHARMA

Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 1190

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Śro 16:01, 05 Kwi 2006    Temat postu:

no szkoda ze OL odpadl, ale meczyk byl swietny stal na bardzo wyskokim poziomie, gdyby Fred nie trafil w slupek z glowki a w bramke to by sie we Francji cieszyli a takto bedzie polfinal Barcelona- Milna

Szymon
Matematyk Inicjatywy DHARMA

Posty: 1535

Pomógł: 20 razy
Skąd: wlkp

PostWysłany: Śro 16:15, 05 Kwi 2006    Temat postu:

kurde nie lubie mialnu i juz sie cieszyłem ze odpadną, a tu zonk, jak to mawaija głupi ma szczescie Wink szkoda mi tez ze Inter odpadł. mam nadzieje ze dzisiaj juve tez odpadniea w nastepnej rundzie milan

Filipescu

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 1127

Villareal pierwszy raz w LM a idzie jak burze, wyeliminowac takich slynnych przeciwnikow to nie lada sztuka!

Łysy24

Posty: 1190

PostWysłany: Śro 17:04, 05 Kwi 2006    Temat postu:

niom, ciekawy boj teraz z Arsenalem stocza o finalik (jednak arsenal bedize wyraznym faworytem)

Lukasz15

Posty: 3711

PostWysłany: Śro 18:00, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Tak samo Inter był faworytem a i tak odpadł.

Łysy24

Posty: 1190

PostWysłany: Śro 18:59, 05 Kwi 2006    Temat postu:

czy ja wiem Inter na swojej drodze nie miale takich przeciwnikow, nie sadze po tym co prezentowal Arsenal z Juve aby przegral (nie wiem czemu uwazasz ze Villareal jest gorszy (tzn w notowaniach) niz inter przeciez zajac tak dobre miejsce w ldize hiszpanskiej to nie przypadek no i skald poludniowco na czele z Forlanem i Riquelme to juz wkoncu cos) [ja tam kibicuje villarealowi bo kiedys obstawiajac ich mecze w pucharze intertoto wygralem troszke kaski Razz ale i tak sadze ze Arsenal ich przejdzie

Lukasz15

Posty: 3711

PostWysłany: Śro 19:17, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Masz recje Villareal jest dobry wkońcu wygrał z ManUtd i przez to odpadł w fazie grupowej Sad

Łysy24

Posty: 1190

PostWysłany: Śro 21:16, 05 Kwi 2006    Temat postu:

tylko szkoda ze dobre wystepy w LM okupuje gorszym miejscem w Primera Division (8miejsce) jak narazi mecz juve - Arsenal nudny taka przepychanka w srodku pola

Szymon

Posty: 1535

Skąd: wlkp

PostWysłany: Śro 22:42, 05 Kwi 2006    Temat postu:

tego sie mozna bylo spodziewac ze mecz nie bedzie stał na najwyzszym poziomie.

fudi

Posty: 2540

PostWysłany: Śro 22:51, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Barca-Benfica 2:0
5' Ronaldinho (pen.) zrypał:/
9' Deco (żólta)
19' [1 - 0] Ronaldinho
51' S. Eto (żółta)
62' M. Fernandes (żółta)
64' Luisao (żółta)
83' C.B. Anderson (żółta)
88' [2 - 0] S. Eto'o

Juventus (Ita) 0 - 0 Arsenal (Eng)
19' M. Flamini (żółta)
38' J.A. Reyes (żółta)
41' G. Chiellini (żółta)
70' P. Nedved (żółta)
77' P. Nedved (żółta)(czerwona)
No to tak wyglądały wyniki Very HappyVery Happy dzisiejsze mecze niebyły za ciekawe ale trn ronaldinho karnego zrypał oh ktoś wie jak to zroił czy bramkarz obronił czy nietrafił w światło bramki?

Henry

Posty: 4813

PostWysłany: Śro 22:55, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Zgodnie z oczekiwaniami Barca i Arsenal przeszły do półfinałów. Jednak teraz chciałbym po nich zobaczyć hiszpanski finala. Chciałbym zobaczyć Barce jak walczy z Villareal. Mam nadzieje, że żółta Łódź podwodna pokaże klase.

PS. A ten karny to Ronaldinho przestrzelił czy bramkarz obronił?

fudi

Posty: 2540

PostWysłany: Śro 23:18, 05 Kwi 2006    Temat postu:

3
Rzut karny dla Barcelony!!!
4
Nie ma gola! Ronaldinho nie wykorzystuje jedenastki! Górą Moretto!
Ależ mieliśmy okazję. Już na samym początku meczu sędzia podyktował rzut karny dla Barcelony. Niestety gola nie zdobył Brazylijczyk. Świetną interwencją popisał się Moretto. Czyżby to był znowu jego wielki dzień?
To kawałek relacji z meczu wygląda na to że Moretto obronił strzał Ronaldinho!!!

Łysy24 napisał:

Może by teraz zmienić ankietę na finał? Kto na kogo stawia...

fudi

Posty: 2540

PostWysłany: Czw 15:30, 06 Kwi 2006    Temat postu:

Czyli ankietya Kto w finale? Każda para by była podana Smile ee tam lepiej odjąć te ekipy które już odpadły Very HappyVery Happy pewnie by wszyscy stawiali na barcelone Very HappyVery Happy

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)