Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce
Welcome to the island - Namaste
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I i niższe ligi polskie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ace
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 3564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 22:05, 07 Lip 2008    Temat postu: I i niższe ligi polskie

Oto drużyny które zagrają w sezonie 2008/2009 w 2 klasie rozgrywkowej:
Korona Kielce
Widzew Łódź*
Podbeskidzie Bielsko-Biała*
Zagłębie Lubin
Polonia Bytom*
Polonia Warszawa*
Wisła Płock
GKS Jastrzębie
GKS Katowice
Stal Stalowa Wola
Motor Lublin
Odra Opole
Warta Poznań
Kmita Zabierzów
Górnik Łęczna
Stilon Gorzów Wlkp.
Flota Świnoujście
Dolcan Ząbki*

* z gwiazdką druzyny, które mogą rozpocząc sezon w wyższej bądź niższej lidze

Nie wiem jak z Widzewem, chyba będzie grał w 2 lidze.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 18:08, 08 Lip 2008    Temat postu:

Tur Turek gra za Widzewa Łódź.
Z kolei za Polonię Warszawa prawdopodobnie grać będzie ŁKS Łomża, bądź Pelikan Łowicz (niewiadomo który z nich, bo w Łomży jest krucho z kasą). Ktoś spyta - dlaczego kosztem Polonii nie wejdzie Widzew? Ponieważ to Polonia wycofuje się z II ligi wykupując miejsce w I lidze (a nie na odwrót). Zgodnie z regulaminem jej miejsce zastępuje najwyżej sklasyfikowany spadkowicz.

A co do samej ligi. Liczyć się będzie Korona (mimo ujemnych punktów), Zagłębie, My (Podbeskidzie), Wisła (o ile dostanie licencje). Do tego walczyć będzie GKS Katowice i GKS Jastrzębie. Zawsze musi zamieszać jeden beniaminek (w poprzednim sezonie był to Znicz). W tym - wg. mnie Górnik Łęczna.

Z I ligi do Ekstraklasy awansować będą prawdopodobnie 4 zespoły. Od wielu miesięcy mówi się, że sezon 2009/2010 Ekstraklasa rozpocznie z 18 zespołami (a nie z 16). Do tego na pewno dojdą kolejne degradacje (Jaga, Cracovia etc.).

A jak będzie - zobaczymy Smile. Póki co czekam na terminarz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
White Raven
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 3749
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 53 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Widzewska Łódź
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 20:18, 08 Lip 2008    Temat postu:

Poczekajmy na przeddzień rozgrywek, może wtedy już będzie wiadomo kto gdzie będzie gra. Teraz nic nie jest pewne.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 18:58, 09 Lip 2008    Temat postu:

Poniżej prezentujemy cały terminach rundy jesiennej zatwierdzony dziś przez Departament Rozgrywek i Licencji PZPN.

Termin 1 – 26/27 lipca 2008

KMITA ZABIERZÓW - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
DOLCAN ZĄBKI - ZAGŁĘBIE LUBIN
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA -GKP GORZÓW WLKP.
GÓRNIK ŁĘCZNA - MOTOR LUBLIN
POLONIA WARSZAWA - WARTA POZNAŃ
STAL STALOWA WOLA -ODRA OPOLE
PODBESKIDZIE B-B - WISŁA PŁOCK
GKS JASTRZĘBIE - ZNICZ PRUSZKÓW
TUR TUREK -GKS KATOWICE

Termin 2 – 2/3 sierpnia 2008

KMITA ZABIERZÓW - GKS KATOWICE
ZNICZ PRUSZKÓW -TUR TUREK
WISŁA PŁOCK - GKS JASTRZĘBIE
ODRA OPOLE - PODBESKIDZIE B-B
WARTA POZNAŃ - STAL STALOWA WOLA
MOTOR LUBLIN - POLONIA WARSZAWA
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - GÓRNIK ŁĘCZNA
ZAGŁĘBIE LUBIN - GKP GORZÓW WLKP.
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - DOLCAN ZĄBKI

Termin 3 – 6 sierpnia 2008

DOLCAN ZĄBKI - KMITA ZABIERZÓW
GKP GORZÓW WLKP. - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
GÓRNIK ŁĘCZNA - ZAGŁĘBIE LUBIN
POLONIA WARSZAWA - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
STAL STALOWA WOLA - MOTOR LUBLIN
PODBESKIDZIE B-B - WARTA POZNAŃ
GKS JASTRZĘBIE - ODRA OPOLE
TUR TUREK - WISŁA PŁOCK
GKS KATOWICE - ZNICZ PRUSZKÓW

Termin 4 – 9/10 sierpnia 2008

KMITA ZABIERZÓW - ZNICZ PRUSZKÓW
WISŁA PŁOCK - GKS KATOWICE
ODRA OPOLE -TUR TUREK
WARTA POZNAŃ - GKS JASTRZĘBIE
MOTOR LUBLIN - PODBESKIDZIE B-B
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - STAL STALOWA WOLA
ZAGŁĘBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - GÓRNIK ŁĘCZNA
DOLCAN ZĄBKI - GKP GORZÓW WLKP

Termin 5 – 16/17 sierpnia 2008

GKP GORZÓW WLKP. - KMITA ZABIERZÓW
GÓRNIK ŁĘCZNA - DOLCAN ZĄBKI
POLONIA WARSZAWA - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
STAL STALOWA WOLA -ZAGŁĘBIE LUBIN
PODBESKIDZIE B-B - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
GKS JASTRZĘBIE - MOTOR LUBLIN
TUR TUREK - WARTA POZNAŃ
GKS KATOWICE - ODRA OPOLE
ZNICZ PRUSZKÓW - WISŁA PŁOCK

Termin 6 – 23/24 sierpnia 2008

KMITA ZABIERZÓW - WISŁA PŁOCK
ODRA OPOLE - ZNICZ PRUSZKÓW
WARTA POZNAŃ - GKS KATOWICE
MOTOR LUBLIN -TUR TUREK
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA -GKS JASTRZĘBIE
ZAGŁĘBIE LUBIN - PODBESKIDZIE B-B
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - STAL STALOWA WOLA
DOLCAN ZĄBKI - POLONIA WARSZAWA
GKP GORZÓW WLKP. - GÓRNIK ŁĘCZNA

Termin 7 – 30/31 sierpnia 2008

GÓRNIK ŁĘCZNA - KMITA ZABIERZÓW
POLONIA WARSZAWA - GKP GORZÓW WLKP.
STAL STALOWA WOLA - DOLCAN ZĄBKI
PODBESKIDZIE B-B - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
GKS JASTRZĘBIE - ZAGŁĘBIE LUBIN
TUR TUREK - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
GKS KATOWICE - MOTOR LUBLIN
ZNICZ PRUSZKÓW - WARTA POZNAŃ
WISŁA PŁOCK - ODRA OPOLE

Termin 8 - 3 września 2008

KMITA ZABIERZÓW - ODRA OPOLE
WARTA POZNAŃ - WISŁA PŁOCK
MOTOR LUBLIN - ZNICZ PRUSZKÓW
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - GKS KATOWICE
ZAGŁĘBIE LUBIN - TUR TUREK
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - GKS JASTRZĘBIE
DOLCAN ZĄBKI - PODBESKIDZIE B-B
GKP GORZÓW WLKP. - STAL STALOWA WOLA
GÓRNIK ŁĘCZNA - POLONIA WARSZAWA

Termin 9 – 6/7 września 2008

POLONIA WARSZAWA - KMITA ZABIERZÓW
STAL STALOWA WOLA - GÓRNIK ŁĘCZNA
PODBESKIDZIE B-B - GKP GORZÓW WLKP.
GKS JASTRZĘBIE - DOLCAN ZĄBKI
TUR TUREK - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE LUBIN
ZNICZ PRUSZKÓW - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
WISŁA PŁOCK - MOTOR LUBLIN
ODRA OPOLE - WARTA POZNAŃ

Termin 10 – 13/14 września 2008

KMITA ZABIERZÓW - WARTA POZNAŃ
MOTOR LUBLIN - ODRA OPOLE
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - WISŁA PŁOCK
ZAGŁĘBIE LUBIN - ZNICZ PRUSZKÓW
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - GKS KATOWICE
DOLCAN ZĄBKI - TUR TUREK
GKP GORZÓW WLKP. - GKS JASTRZĘBIE
GÓRNIK ŁĘCZNA - PODBESKIDZIE B-B
POLONIA WARSZAWA - STAL STALOWA WOLA

Termin 11 – 20/21 września 2008

STAL STALOWA WOLA - KMITA ZABIERZÓW
PODBESKIDZIE B-B - POLONIA WARSZAWA
GKS JASTRZĘBIE - GÓRNIK ŁĘCZNA
TUR TUREK - GKP GORZÓW WLKP.
GKS KATOWICE - DOLCAN ZĄBKI
ZNICZ PRUSZKÓW - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
WISŁA PŁOCK - ZAGŁĘBIE LUBIN
ODRA OPOLE - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
WARTA POZNAŃ - MOTOR LUBLIN

Termin 12 – 27/28 września 2008

KMITA ZABIERZÓW - MOTOR LUBLIN
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - WARTA POZNAŃ
ZAGŁĘBIE LUBIN - ODRA OPOLE
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - WISŁA PŁOCK
DOLCAN ZĄBKI - ZNICZ PRUSZKÓW
GKP GORZÓW WLKP. - GKS KATOWICE
GÓRNIK ŁĘCZNA - TUR TUREK
POLONIA WARSZAWA - GKS JASTRZĘBIE
STAL STALOWA WOLA - PODBESKIDZIE B-B

Termin 13 – 4/5 października 2008

PODBESKIDZIE B-B - KMITA ZABIERZÓW
GKS JASTRZĘBIE - STAL STALOWA WOLA
TUR TUREK – POLONIA WARSZAWA
GKS KATOWICE - GÓRNIK ŁĘCZNA
ZNICZ PRUSZKÓW - GKP GORZÓW WLKP.
WISŁA PŁOCK - DOLCAN ZĄBKI
ODRA OPOLE - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
WARTA POZNAŃ - ZAGŁĘBIE LUBIN
MOTOR LUBLIN - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA

Termin 14 – 8 października 2008

KMITA ZABIERZÓW - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
ZAGŁĘBIE LUBIN - MOTOR LUBLIN
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - WARTA POZNAŃ
DOLCAN ZĄBKI - ODRA OPOLE
GKP GORZÓW WLKP. - WISŁA PŁOCK
GÓRNIK ŁĘCZNA - ZNICZ PRUSZKÓW
POLONIA WARSZAWA - GKS KATOWICE
STAL STALOWA WOLA - TUR TUREK
PODBESKIDZIE B-B - GKS JASTRZĘBIE

Termin 15 – 11/12 października 2008

GKS JASTRZĘBIE - KMITA ZABIERZÓW
TUR TUREK - PODBESKIDZIE B-B
GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA
ZNICZ PRUSZKÓW - POLONIA WARSZAWA
WISŁA PŁOCK - GÓRNIK ŁĘCZNA
ODRA OPOLE - GKP GORZÓW WLKP.
WARTA POZNAŃ - DOLCAN ZĄBKI
MOTOR LUBLIN - FLOTA ŚWINOUJŚCIE
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - ZAGŁĘBIE LUBIN

Termin 16 – 18/19 października 2008

KMITA ZABIERZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN
FLOTA ŚWINOUJŚCIE - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
DOLCAN ZĄBKI - MOTOR LUBLIN
GKP GORZÓW WLKP. - WARTA POZNAŃ
GÓRNIK ŁĘCZNA - ODRA OPOLE
POLONIA WARSZAWA - WISŁA PŁOCK
STAL STALOWA WOLA - ZNICZ PRUSZKÓW
PODBESKIDZIE B-B - GKS KATOWICE
GKS JASTRZĘBIE - TUR TUREK

Termin 17 – 25/26 października 2008

TUR TUREK - KMITA ZABIERZÓW
GKS KATOWICE - GKS JASTRZĘBIE
ZNICZ PRUSZKÓW - PODBESKIDZIE B-B
WISŁA PŁOCK - STAL STALOWA WOLA
ODRA OPOLE - POLONIA WARSZAWA
WARTA POZNAŃ - GÓRNIK ŁĘCZNA
MOTOR LUBLIN - GKP GORZÓW WLKP.
KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA - DOLCAN ZĄBKI
ZAGŁĘBIE LUBIN - FLOTA ŚWINOUJŚCIE

Termin 18 – 8/9 listopada 2008

FLOTA ŚWINOUJŚCIE - KMITA ZABIERZÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN - DOLCAN ZĄBKI
GKP GORZÓW WLKP. - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
MOTOR LUBLIN - GÓRNIK ŁĘCZNA
WARTA POZNAŃ - POLONIA WARSZAWA
ODRA OPOLE - STAL STALOWA WOLA
WISŁA PŁOCK - PODBESKIDZIE B-B
ZNICZ PRUSZKÓW - GKS JASTRZĘBIE
GKS KATOWICE - TUR TUREK


Termin 19 – 15/16 listopada 2008

GKS KATOWICE - KMITA ZABIERZÓW
TUR TUREK – ZNICZ PRUSZKÓW
GKS JASTRZĘBIE - WISŁA PŁOCK
PODBESKIDZIE B-B - ODRA OPOLE
STAL STALOWA WOLA - WARTA POZNAŃ
POLONIA WARSZAWA - MOTOR LUBLIN
GÓRNIK ŁĘCZNA - KORONA KIELCE / ARKA GDYNIA
GKP GÓRZÓW WLKP. - ZAGŁĘBIE LUBIN
DOLCAN ZĄBKI - FLOTA ŚWINOUJŚCIE

1. Klub Sportowy KORONA Kielce występuje w rozgrywkach I ligi w sezonie 2008/2009 w przypadku uprawomocnienia się decyzji Wydziału Dyscypliny o karnej degradacji zespołu o jedną klasę rozgrywkową.

2. W przypadku braku prawomocnej decyzji o karnej degradacji Klubu Sportowego KORONA Kielce w rozgrywkach w sezonie 2008/2009 występował będzie Klub Sportowy ARKA Gdynia.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mirage dnia Śro 18:58, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
White Raven
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 3749
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 53 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Widzewska Łódź
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 9:46, 10 Lip 2008    Temat postu:

Terminarz II ligi:

Terminarz na rundę jesienną drugiej ligi:

GRUPA WSCHODNIA

Termin 1 – 26/27 lipca 2008

JEZIORAK IŁAWA - OKS 1945 OLSZTYN
START OTWOCK - HETMAN ZAMOŚĆ
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - KSZO OSTROWIEC ŚW.
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - STAL PONIATOWA
KOLEJARZ STRÓŻE - GÓRNIK WIELICZKA
OKOCIMSKI BRZESKO - WIGRY SUWAŁKI
PELIKAN ŁOWICZ - FRESKOVITA WYS.MAZ.
WIDZEW ŁÓDŹ - PRZEBÓJ WOLBROM
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - SANDECJA NOWY SĄCZ

Termin 2 – 2/3 sierpnia 2008

OKS 1945 OLSZTYN - SANDECJA NOWY SĄCZ
PRZEBÓJ WOLBROM - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
PELIKAN ŁOWICZ - WIDZEW ŁÓDŹ
WIGRY SUWAŁKI - FRESKOVITA WYS.MAZ.
KOLEJARZ STRÓŻE - OKOCIMSKI BRZESKO
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - GÓRNIK WIELICZKA
KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL PONIATOWA
HETMAN ZAMOŚĆ - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
JEZIORAK IŁAWA - START OTWOCK

Termin 3 – 6 sierpnia 2008

START OTWOCK - OKS 1945 OLSZTYN
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - JEZIORAK IŁAWA
STAL PONIATOWA - HETMAN ZAMOŚĆ
GÓRNIK WIELICZKA - KSZO OSTROWIEC ŚW.
OKOCIMSKI BRZESKO - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
FRESKOVITA WYS.MAZ. - KOLEJARZ STRÓŻE
WIDZEW ŁÓDŹ - WIGRY SUWAŁKI
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - PELIKAN ŁOWICZ
SANDECJA NOWY SĄCZ - PRZEBÓJ WOLBROM

Termin 4 – 9/10 sierpnia 2008

OKS 1945 OLSZTYN - PRZEBÓJ WOLBROM
PELIKAN ŁOWICZ - SANDECJA NOWY SĄCZ
WIGRY SUWAŁKI - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
KOLEJARZ STRÓŻE - WIDZEW ŁÓDŹ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - FRESKOVITA WYS.MAZ.
KSZO OSTROWIEC ŚW. - OKOCIMSKI BRZESKO
HETMAN ZAMOŚĆ - GÓRNIK WIELICZKA
JEZIORAK IŁAWA - STAL PONIATOWA
START OTWOCK - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW

Termin 5 – 16/17 sierpnia 2008

PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - OKS 1945 OLSZTYN
STAL PONIATOWA - START OTWOCK
GÓRNIK WIELICZKA - JEZIORAK IŁAWA
OKOCIMSKI BRZESKO - HETMAN ZAMOŚĆ
FRESKOVITA WYS.MAZ. - KSZO OSTROWIEC ŚW.
WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - KOLEJARZ STRÓŻE
SANDECJA NOWY SĄCZ - WIGRY SUWAŁKI
PRZEBÓJ WOLBROM - PELIKAN ŁOWICZ

Termin 6 – 23/24 sierpnia 2008

OKS 1945 OLSZTYN - PELIKAN ŁOWICZ
WIGRY SUWAŁKI - PRZEBÓJ WOLBROM
KOLEJARZ STRÓŻE - SANDECJA NOWY SĄCZ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
KSZO OSTROWIEC ŚW. - WIDZEW ŁÓDŹ
HETMAN ZAMOŚĆ - FRESKOVITA WYS.MAZ.
JEZIORAK IŁAWA - OKOCIMSKI BRZESKO
START OTWOCK - GÓRNIK WIELICZKA
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - STAL PONIATOWA

Termin 7 – 30/31 sierpnia 2008

STAL PONIATOWA - OKS 1945 OLSZTYN
GÓRNIK WIELICZKA - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
OKOCIMSKI BRZESKO - START OTWOCK
FRESKOVITA WYS.MAZ. - JEZIORAK IŁAWA
WIDZEW ŁÓDŹ - HETMAN ZAMOŚĆ
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - KSZO OSTROWIEC ŚW.
SANDECJA NOWY SĄCZ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
PRZEBÓJ WOLBROM - KOLEJARZ STRÓŻE
PELIKAN ŁOWICZ - WIGRY SUWAŁKI

Termin 8 - 3 września 2008

OKS 1945 OLSZTYN - WIGRY SUWAŁKI
KOLEJARZ STRÓŻE - PELIKAN ŁOWICZ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - PRZEBÓJ WOLBROM
KSZO OSTROWIEC ŚW. - SANDECJA NOWY SĄCZ
HETMAN ZAMOŚĆ - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
JEZIORAK IŁAWA - WIDZEW ŁÓDŹ
START OTWOCK - FRESKOVITA WYS.MAZ.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - OKOCIMSKI BRZESKO
STAL PONIATOWA - GÓRNIK WIELICZKA

Termin 9 – 6/7 września 2008

GÓRNIK WIELICZKA - OKS 1945 OLSZTYN
OKOCIMSKI BRZESKO - STAL PONIATOWA
FRESKOVITA WYS.MAZ. - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
WIDZEW ŁÓDŹ - START OTWOCK
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - JEZIORAK IŁAWA
SANDECJA NOWY SĄCZ - HETMAN ZAMOŚĆ
PRZEBÓJ WOLBROM - KSZO OSTROWIEC ŚW.
PELIKAN ŁOWICZ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
WIGRY SUWAŁKI - KOLEJARZ STRÓŻE

Termin 10 – 13/14 września 2008

OKS 1945 OLSZTYN - KOLEJARZ STRÓŻE
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - WIGRY SUWAŁKI
KSZO OSTROWIEC ŚW. - PELIKAN ŁOWICZ
HETMAN ZAMOŚĆ - PRZEBÓJ WOLBROM
JEZIORAK IŁAWA - SANDECJA NOWY SĄCZ
START OTWOCK - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ
STAL PONIATOWA - FRESKOVITA WYS.MAZ.
GÓRNIK WIELICZKA - OKOCIMSKI BRZESKO

Termin 11 – 20/21 września 2008

OKOCIMSKI BRZESKO - OKS 1945 OLSZTYN
FRESKOVITA WYS.MAZ. - GÓRNIK WIELICZKA
WIDZEW ŁÓDŹ - STAL PONIATOWA
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
SANDECJA NOWY SĄCZ - START OTWOCK
PRZEBÓJ WOLBROM - JEZIORAK IŁAWA
PELIKAN ŁOWICZ - HETMAN ZAMOŚĆ
WIGRY SUWAŁKI - KSZO OSTROWIEC ŚW.
KOLEJARZ STRÓŻE - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.

Termin 12 – 27/28 września 2008

OKS 1945 OLSZTYN - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
KSZO OSTROWIEC ŚW. - KOLEJARZ STRÓŻE
HETMAN ZAMOŚĆ - WIGRY SUWAŁKI
JEZIORAK IŁAWA - PELIKAN ŁOWICZ
START OTWOCK - PRZEBÓJ WOLBROM
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - SANDECJA NOWY SĄCZ
STAL PONIATOWA - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
GÓRNIK WIELICZKA - WIDZEW ŁÓDŹ
OKOCIMSKI BRZESKO - FRESKOVITA WYS.MAZ.

Termin 13 – 4/5 października 2008

FRESKOVITA WYS.MAZ. - OKS 1945 OLSZTYN
WIDZEW ŁÓDŹ - OKOCIMSKI BRZESKO
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - GÓRNIK WIELICZKA
SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL PONIATOWA
PRZEBÓJ WOLBROM - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
PELIKAN ŁOWICZ - START OTWOCK
WIGRY SUWAŁKI - JEZIORAK IŁAWA
KOLEJARZ STRÓŻE - HETMAN ZAMOŚĆ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - KSZO OSTROWIEC ŚW.

Termin 14 – 8 października 2008

OKS 1945 OLSZTYN - KSZO OSTROWIEC ŚW.
HETMAN ZAMOŚĆ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
JEZIORAK IŁAWA - KOLEJARZ STRÓŻE
START OTWOCK - WIGRY SUWAŁKI
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - PELIKAN ŁOWICZ
STAL PONIATOWA - PRZEBÓJ WOLBROM
GÓRNIK WIELICZKA - SANDECJA NOWY SĄCZ
OKOCIMSKI BRZESKO - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
FRESKOVITA WYS.MAZ. - WIDZEW ŁÓDŹ

Termin 15 – 11/12 października 2008

WIDZEW ŁÓDŹ - OKS 1945 OLSZTYN
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - FRESKOVITA WYS.MAZ.
SANDECJA NOWY SĄCZ - OKOCIMSKI BRZESKO
PRZEBÓJ WOLBROM - GÓRNIK WIELICZKA
PELIKAN ŁOWICZ - STAL PONIATOWA
WIGRY SUWAŁKI - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
KOLEJARZ STRÓŻE - START OTWOCK
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - JEZIORAK IŁAWA
KSZO OSTROWIEC ŚW. - HETMAN ZAMOŚĆ

Termin 16 – 18/19 października 2008

OKS 1945 OLSZTYN - HETMAN ZAMOŚĆ
JEZIORAK IŁAWA - KSZO OSTROWIEC ŚW.
START OTWOCK - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - KOLEJARZ STRÓŻE
STAL PONIATOWA - WIGRY SUWAŁKI
GÓRNIK WIELICZKA - PELIKAN ŁOWICZ
OKOCIMSKI BRZESKO - PRZEBÓJ WOLBROM
FRESKOVITA WYS.MAZ. - SANDECJA NOWY SĄCZ
WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI

Termin 17 – 25/26 października 2008

SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - OKS 1945 OLSZTYN
SANDECJA NOWY SĄCZ – WIDZEW ŁÓDŹ
PRZEBÓJ WOLBROM - FRESKOVITA WYS.MAZ.
PELIKAN ŁOWICZ - OKOCIMSKI BRZESKO
WIGRY SUWAŁKI - GÓRNIK WIELICZKA
KOLEJARZ STRÓŻE - STAL PONIATOWA
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
KSZO OSTROWIEC ŚW. - START OTWOCK
HETMAN ZAMOŚĆ - JEZIORAK IŁAWA

Termin 18 – 8/9 listopada 2008

OKS 1945 OLSZTYN - JEZIORAK IŁAWA
HETMAN ZAMOŚĆ - START OTWOCK
KSZO OSTROWIEC ŚW. - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
STAL PONIATOWA - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
GÓRNIK WIELICZKA - KOLEJARZ STRÓŻE
WIGRY SUWAŁKI - OKOCIMSKI BRZESKO
FRESKOVITA WYS.MAZ. - PELIKAN ŁOWICZ
PRZEBÓJ WOLBROM - WIDZEW ŁÓDŹ
SANDECJA NOWY SĄCZ - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI

Termin 19 – 15/16 listopada 2008

SANDECJA NOWY SĄCZ - OKS 1945 OLSZTYN
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - PRZEBÓJ WOLBROM
WIDZEW ŁÓDŹ - PELIKAN ŁOWICZ
FRESKOVITA WYS.MAZ. - WIGRY SUWAŁKI
OKOCIMSKI BRZESKO - KOLEJARZ STRÓŻE
GÓRNIK WIELICZKA - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
STAL PONIATOWA - KSZO OSTROWIEC ŚW.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - HETMAN ZAMOŚĆ
START OTWOCK - JEZIORAK IŁAWA

Terminy meczów Pucharu Polski:

Runda wstepna - 30 lipca i 13 sierpnia
1/32 finału - 27 sierpnia
1/16 finału - 24 września
1/8 finału - 29 października
1/4 finału - 18 marca i 8 kwietnia
1/2 inału - 29 kwietnia i 6 maja
Finał - 20 maja

I dwie ciekawe grafiki dotyczące II ligi:

[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez White Raven dnia Czw 9:47, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 9:49, 10 Lip 2008    Temat postu:

A czemu Łomża jest na / z Concordią Piotrków Tryb. ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 10:18, 10 Lip 2008    Temat postu:

Henry napisał:
A czemu Łomża jest na / z Concordią Piotrków Tryb. ?

Bo Łomża może grać w 1 lidze, jeśli Polonia połączy się z Groclinem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 10:19, 10 Lip 2008    Temat postu:

No a jeśli się nie połączy to Concordia, w której lidze grać będzie?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 10:26, 10 Lip 2008    Temat postu:

Henry napisał:
No a jeśli się nie połączy to Concordia, w której lidze grać będzie?

W nowej III. Poprostu jeśli będzie grała w II, to skorzysta z miejsca, które zrobi ŁKS Łomża...który z kolei będzie grał w I lidze Smile

Wspominałem już to wcześniej - burdel w burdelu Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Adek goku
Matematyk Inicjatywy DHARMA
Matematyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1535
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 11:52, 10 Lip 2008    Temat postu:

Dziwie sie jedynie że Widzew spadł , bo sądziłem że zagra w 1 lidze a tu lipa. No szkoda szkoda :/

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ace
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 3564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Czw 12:08, 10 Lip 2008    Temat postu:

Wyjazdy Korony na najbliższy sezon:


Zagłębie Lubin - 375 km
Znicz Pruszków - 175 km
Podbeskidzie Bielsko-Biała - 235 km
Polonia Warszawa - 180 km
Wisła Płock - 255 km
GKS Jastrzębie - 245 km
GKS Katowice - 190 km
Stal Stalowa Wola - 120 km
Motor Lublin - 185 km
Odra Opole - 310 km
Warta Poznań - 350 km
Kmita Zabierzów - 130 km
Tur Turek - 220 km
Górnik Łęczna - 210 km
Stilon Gorzów Wlkp. - 500 km
Flota Świnoujście - 680 km
Dolcan Ząbki - 190 km

Trzeba się zmobilizować i pojechać na kilka wyjazdów Wink

[link widoczny dla zalogowanych]

Niezły burdel.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ace dnia Pią 14:32, 11 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kina_
Mysliwy
Mysliwy


Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 196
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Śro 16:27, 23 Lip 2008    Temat postu:

Widzew nie zostanie karnie zdegradowany Very Happy Będzie grał w pierwszej lidze Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ace
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 3564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 15:52, 06 Sie 2008    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Pięknie ! Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ace dnia Śro 16:10, 06 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
White Raven
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 3749
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 53 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Widzewska Łódź
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Śro 20:50, 06 Sie 2008    Temat postu:

Eh to tyle widziałem Widzew w ekstraklasie ;/ Podbeskidzie, Zagłębie i Korona/Znicz awansują.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ace
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 3564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pią 0:01, 08 Sie 2008    Temat postu:

Kolejną kolejkę I ligii polskiej widzę tak:

Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków X
Wisła Płock - GKS Katowice 1
Odra Opole - Tur Turek 1
Warta Poznań - GKS Jastrzębie 1
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 1
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1
Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski 2
Górnik Łęczna - Flota Świnoujście 1

Powiem tak: nie znam drużyn nie wiem jak grają, ciekawi mnie mecz Motora, Zagłębia z Widzewem no i oczywiście Korony która po wyprzedaniu piłkarzy zagra z młodym składem.

Pod względem kibicowskim też niektórych zespołów za bardzo nie znam, przekonamy się Wink

Aha, Mirage szykuj kastet bo może będę w B-B Cool


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ace dnia Pią 0:02, 08 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pią 0:30, 08 Sie 2008    Temat postu:

Ace napisał:
Aha, Mirage szykuj kastet bo może będę w B-B Cool

Nice Smile
Już w przyszły weekend. Jeśli nie spotkamy się u mnie, to na pewno na wiosne w Kielcach Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ace
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 3564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 22:40, 09 Sie 2008    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]
Oprawa Korony,
A i bluzgi Stalówki to 80% ich dopingu. Myślałem, że jest to porządna ekipa - myliłem się.
Na meczu nie byłem, ale miałem relację Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 22:47, 09 Sie 2008    Temat postu:

Ace napisał:
http://pl.youtube.com/watch?v=LrUj1rwEgxM
Oprawa Korony,
A i bluzgi Stalówki to 80% ich dopingu. Myślałem, że jest to porządna ekipa - myliłem się.
Na meczu nie byłem, ale miałem relację Wink

Do zobaczenia w sobote?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ace
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 3564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 23:19, 09 Sie 2008    Temat postu:

Mam nadzieję, prawdopodobieństwo że będę to jakieś 40%.
Ale mówiłeś, że będziesz w Kielcach na sektorze prasowym, to w przerwie wyjdziesz pod sektor i pogadamy, zjemy po kiełbasce Laughing [mam nadzieję (że się spotkamy, nie zjemy kiełbaskę)] Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirage
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 59 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: tu tyle debili?
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Sob 23:23, 09 Sie 2008    Temat postu:

No jasne. Ale w Kielcach dopiero na wiosne Sad

BTW - za co ten Wasz dostał czerwona kartke? Po bramce? Czy jak?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin