PostWysłany: Czw 19:04, 03 Gru 2009    Temat postu: [MMGO 3] Rozgrywki finałowe

KÓŁKO I KRZYŻYK

Regulamin:
1. Wszyscy Gracze znajdują się w jednej grupie, w której rozgrywają pojedynki „każdy z każdym”.
2. Pojedynek rozgrywamy do 2 wygranych rozdań. W polu „czas” ustawiamy „5 minut”. Ponieważ w grze nie ma opcji „do ilu”, po rozegraniu 1 rozdania gramy kolejne, aż na koncie, któregoś z graczy będą 2 zwycięstwa. Plansza powinna mieć wymiary 15x15.

3. Wynik rozgrywki przekazujemy Kapitanowi lub odpowiedzialnemu za wpisywanie wyników Graczowi.
4. Rozgrywki zaczynają się 01.12 a kończą 11.12 o godzinie 17:00.
5. Ewentualne dogrywki będą miały miejsce 12 grudnia. Termin zamieszczania wyników upłynie o godzinie 23:59.
6. Po zapoznaniu się z tabelą kolejek prosi się Graczy o indywidualne umawianie się między sobą na rozegranie pojedynku. Uwaga: jeśli masz problemy z umówieniem się z innym Graczem- zgłoś to. W przypadku gdy gra nie dojdzie do skutku a problemy z umówieniem się będą zgłoszone, Gracz, który zgłosił owe problemy wygrywa walkowerem. Jeśli natomiast info o owych problemach nie dojdzie do Organizatorów- gra liczona jest jako nierozegrana, z wynikiem (0 : 0)
7. Po zakończeniu fazy kolejek suma punktów każdego z graczy zostanie podsumowana, a Gracz z największą liczbą punktów zajmie I miejsce, Gracz z drugą pod względem ilości liczbą punktów zajmuje miejsce II, Gracz z trzecią pod względem ilości liczbą punków miejsce III, natomiast Gracz, który uzyskał najmniejszą liczbę punków zajmie miejsce IV.

Regulamin:
2. W pojedynku rozgrywamy po jednym rozdaniu. Czas na rozgrywkę ustawiamy na 10 minut.

3. Niedozwolone jest korzystanie ze słownika. Na osoby, które się nie dostosują i będą "migały" przy stole zostaną nałożone punkty karne, a jeśli sytuacja się nie poprawi, Organizatorzy mogą rozważyć skreślenie takiej osoby z listy uczestników.
5. Rozgrywki zaczynają się 01.12 a kończą 11.12 o godzinie 17:00.
6. Ewentualne dogrywki będą miały miejsce 12 grudnia. Termin zamieszczania wyników upłynie o godzinie 23:59..
7. Po zapoznaniu się z tabelą kolejek prosi się Graczy o indywidualne umawianie się między sobą na rozegranie pojedynku. Uwaga: jeśli masz problemy z umówieniem się z innym Graczem- zgłoś to. W przypadku gdy gra nie dojdzie do skutku a problemy z umówieniem się będą zgłoszone, Gracz, który zgłosił owe problemy wygrywa walkowerem. Jeśli natomiast info o owych problemach nie dojdzie do Organizatorów- gra liczona jest jako nierozegrana, z wynikiem (0 : 0).

Regulamin:
1. Wszyscy Gracze znajdują się w jednej grupie, w której rozgrywają rozgrywki „każdy z każdym”.
2. Pojedynek rozgrywamy do 2 wygranych rozdań. W rubryce "do ilu" ustawiamy "2", w rubryce „czas” ustawiamy „7 minut”.

7. Po zakończeniu fazy kolejek suma punktów każdego z graczy zostanie podsumowana, a Gracz z największą liczbą punktów zajmie I miejsce, Gracz z drugą pod względem ilości liczbą punktów zajmuje miejsce II, natomiast Gracz, który uzyskał najmniejszą liczbę punków zajmie miejsce III.

Regulamin:
2. Mecze rozgrywane są do 3 wygranych (możliwe wyniki - 3:0, 3:1, 3:2)
6. Mecze rozgrywane są w pokojach publicznych serwisu gryonline.wp.pl
7. Ustawienia stołu:
stół publiczny z obserwatorami
Stół tworzy pierwsza osoba z pary i zaprasza przeciwnika.

PostWysłany: Sob 2:19, 05 Gru 2009    Temat postu:

WISKI : Gnat 2 : 3 (w piątym secie czarną wbiłem :/ ; a potem jeszcze dwa spary z Gnatem wygrałem Smile bywa)

Saph z housemd.fora.pl napisał:
Regulaminy poszczególnych gier są takie same jak w półfinałach. Jedyne co się zmienia, to miejsca, o które grają zawodnicy.

Regulamin gier:

1. Rozgrywki zaczynają się 11.12 a kończą 13.12 o godzinie 19:00.
4. Po rozegraniu każdego pojedynku Gracz informuje Kapitana lub Gracza odpowiedzialnego za wpisywanie wyników w danej grze o wyniku, a Kapitan/Gracz zapisuje wynik w tym temacie. Kapitan/Gracz pisze jeden post, (w którym podaje również nazwy gier) a następnie edytuje go, zaznaczając numer edycji z datą. Uprasza się, aby gracze nie umieszczali samodzielnie pojedynczych wyników w tym wątku. Prosimy również o zaznaczanie numerów grup. Zabiegi te mają na celu usprawnienie Organizatorom podliczania wyników.
tak wygląda odpowiednio napisany post: KLIK

Kółko i krzyżyk

Dogrywka o I miejsce:
Lion: Tabasko (0 : 0)

Literaki

Nisia : Dark Angel (0 : 0)

Czekamy jeszcze na wyniki niektórych rozgrywek. Gdy się pojawią i konieczne będzie przeprowadzenie w nich dogrywek, znajdą się one w tym temacie (poniżej tego tekstu). O zmianach poinformuję Kapitanów poszczególnych drużyn (za pośrednictwiem gg), żeby żadna gra nie została przeoczona. Wink

WISKI : Gnat 2 : 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Forum / Międzyforumowe Mistrzostwa Gier On-line Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)