Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce
Welcome to the island - Namaste
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orange Ekstraklasa sezon 2006/2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simon
Inny


Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 2306
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Reymonta 22
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 16:42, 28 Sie 2006    Temat postu:

Szlagier kolejki naprawde stał podobno na wysokim wynik 3:3 po niesamwoitej walce i pogoni Wisły za Lechem. Wisła straciła 3 bramki!!! Oby więcej takich meczów.


1.Uważam że to nie koniec snu tego zespołu, ale nie był też to wypadek po pracy, po prostu zespół z Bełchatowa obniżył lotu ale po prsotu ich forma się obniżyła, ale według mnie jeszcze jako lider moga pociągnąc pare kolejek a pózniej i tak będa wysoko...

2.Co do Legii to mogła złapac swój rytm tym zwycięstwem i się pdobudować po ostatnich klęskach, nie sądze jednak żeby teraz nagle zaczęli wygrywac mecz za meczem..

3.Co do napastników to Wasilewski nie jest przypadkowym królem strzelców bo poprostu jest najskuteczniejszy. Mam nadzieję że Brożek po kontuzji powalczy z nim w rundzie jesiennej o prowadzenie w tabeli strzelców...

4.Mi szczególnie zaimponowali gracze GKS którzy przyczynili się do prowadzenia w tabeli, z innych zawodników szczególnie mi zaimponował Cleber i tak jak wspomniałeś Piotr Brożek oraz Wasilewski i Golański. Niezle narazie gra też Giza zdobywca 3(?) bramek...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 17:18, 28 Sie 2006    Temat postu:

simon napisał:
Będziemy mieć lidera!!

Chyba jeszcze nie teraz co?

xydorux napisał:
1. Uwazam,ze nie mozna wysnuwac dalekoidacych wnioskow, bo przeciez Zaglebie to nie kelnerzy. Z drugiej jednak strony zawieszony zostal zawodnik GKS-u Mariusz U. Czyzby wiec byl on tak istotnym elementem w ukladance Lenczyka?

Ale farmazony piszesz...

fiji napisał:
a co do napastników to podobno król strzelców stanko svitlica ma podpisać kontrakt z koroną

Skąd takie info?

xydorux napisał:
gdyby wrocil do dawnej dyspozycji, to moglby stworzyc ciekawy duet z dynamicznym Robakiem albo Kowalczykiem...

Jeszcze tam sie nie dostał a juz chcesz żeby tworzył duety Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
xydorux
Przyjaciel Forum


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 1798
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 17:39, 28 Sie 2006    Temat postu:

Cytat:
Ale farmazony piszesz...


Niby dlaczego? Stwierdzam fakty.... zaraz po aferze korupcyjnej i zawieszeniu Mariusza U. GKS przegrywa.... przypadek?? ja w przypadki nie wierze...

Cytat:
Jeszcze tam sie nie dostał a juz chcesz żeby tworzył duety


Napisalem MÓGŁBY wiec nie pisze co chcialbym, tylko przypuszczam jaka by byla jego rola....a skoro mieliby go sciagnac to po to aby stworzyl z jakims napastnikiem duet, a nie zeby sobie tam byl ot tak Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon
Matematyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1535
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: wlkp

PostWysłany: Pon 17:40, 28 Sie 2006    Temat postu:

simon napisał:


3.Co do napastników to Wasilewski nie jest przypadkowym królem strzelców bo poprostu jest najskuteczniejszy.

ale teraz napisałes Laughing Wasilewski jest obroncą Exclamation Exclamation Exclamation
a zdobywa bramki bo gra tak jak sie powinno grac, czyli boczny obronca włacza sie w akcje ofensywne druzyny. niestety brakuje tego w polskiej reprezentacji


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 17:51, 28 Sie 2006    Temat postu:

simon napisał:
3.Co do napastników to Wasilewski nie jest przypadkowym królem strzelców bo poprostu jest najskuteczniejszy. Mam nadzieję że Brożek po kontuzji powalczy z nim w rundzie jesiennej o prowadzenie w tabeli strzelców...


No masz racje to będzie zażarta walka o korone króla strzelców, bardzo dobry obrońca będzie walczył z lichym napastnikiem, który musi mieć pustą bramke aby trafić do siatki, bo sam bramkarz to dla niego zbyt duże wyzwanie jest (patrz wczorajszy mecz z KKS KOLEJORZ). Brożek nie ma szans nawet z obrońcą a co dopiero w walce o króla strzelców z najlepszymi napastnikami ligi. Oj simon powinieneś troche bardziej studiować całą polską ekstraklasę a nie tylko Wisła i Skisła, jeśli chcesz o tym później pisać na necie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Inny


Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 2306
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Reymonta 22
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 17:59, 28 Sie 2006    Temat postu:

Mój błąd ale przedziesz kiedyś obrońcą może zostać królem strzelców Laughing Tak na serio to wiedziałem że Wasilewski jest obrońcą, ale mnie poniosło za szybko pisałem i nie pomyslałem Cool

Henry14 napisał:
Oj simon powinieneś troche bardziej studiować całą polską ekstraklasę a nie tylko Wisła i Skisła, jeśli chcesz o tym później pisać na necie.


Masz coś qurwa do Wisły??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 18:39, 28 Sie 2006    Temat postu:

simon napisał:
Masz coś qurwa do Wisły??


Tak, qurwa mam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Inny


Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 2306
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Reymonta 22
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 18:54, 28 Sie 2006    Temat postu:

Przynajmniej Wisła to klub z tradycjami a nie to co GKS. GKS zdobył kiedyś mistrzostwo?? Nie. Zdobył kiedyś puchar polski? Nie. Mam wyliczać sukcesy najstarszego polskiego klubu?? Nie wiem po co i tak nie zrozumiesz...Kto ma lepszych kibiców?? Wisła czy Bełchatów??Odpowiedz jest prosta dla 90% kibiców w Polsce. Niestety nie dla ciebie. Piszesz Gieksa mamy liderem, a przecierz jest tylko jeden prawdziwy GKS -Katowice. Bełchatów nie ma co porównywac do Wisły, to zupełnie inna liga. Niech się narazie cieszy GKS że utrzymuje się w pierwszej lidze, wątpie żeby się utrzymała w tej lidze jeszcze 10 lat. Piszesz że PiroMan obraża twój klub i wybuchasz na niego. Mój możesz obrażasz bo jesteś wielki kibol Gieksy hehe

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stach
Przyjaciel Forum


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 2482
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 43 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 19:41, 28 Sie 2006    Temat postu:

Spokojnie panowie spokojnie Wink

Ja tam jestem z krakowa i jestem za Wisłą ale do Cracovi nic nie mam.

Jak obie druży wygrywają to się ciesze żę kraków ma najlepsze dużyny Wink

Można powiedzieć że kibicuje krakowskim klubą.

Co do ligi to myśle że Wisła Kraków wygra. (przynajmniej tak bym chciał), a cracovia mogła by być druga Smile

pozdro


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 20:44, 28 Sie 2006    Temat postu:

simon napisał:
Przynajmniej Wisła to klub z tradycjami a nie to co GKS. GKS zdobył kiedyś mistrzostwo?? Nie. Zdobył kiedyś puchar polski? Nie. Mam wyliczać sukcesy najstarszego polskiego klubu?? Nie wiem po co i tak nie zrozumiesz...Kto ma lepszych kibiców?? Wisła czy Bełchatów??Odpowiedz jest prosta dla 90% kibiców w Polsce. Niestety nie dla ciebie. Piszesz Gieksa mamy liderem, a przecierz jest tylko jeden prawdziwy GKS -Katowice. Bełchatów nie ma co porównywac do Wisły, to zupełnie inna liga. Niech się narazie cieszy GKS że utrzymuje się w pierwszej lidze, wątpie żeby się utrzymała w tej lidze jeszcze 10 lat. Piszesz że PiroMan obraża twój klub i wybuchasz na niego. Mój możesz obrażasz bo jesteś wielki kibol Gieksy hehe


Dziękuję, nie mam Ci tego za złe. To normalne, że kibice jednej drużyny wrzucają na drugą. Tak było i jest. Niby teraz powinnienem też nawrzucać na Wisełke ale po co? Sorry za tą "skisłe" te kilka postów wyżej. Nie powinnienem, nie tutaj. pozdro.

Edit: napisałeś jeszcze, że jestem wielki kibol Gieksy, może nie wielki ale kibic tak. I kocham ten klub czy wygrywa czy nie. I to się nie zmieni. pozdro


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Inny


Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 2306
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Reymonta 22
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 20:56, 28 Sie 2006    Temat postu:

Ja też przepraszam za ten CHAMSKI post, bo inaczej tego posta nazwać nie można było. Zachowałem się jak chuligan. W tym co napisałeś była tez prawda. Nawrzucałem ci gorzej niż ty mi i za to mówię SORRY. Między kibicami powinna byc zgoda i taka powinna byc na forum. Pozdro.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon
Matematyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1535
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: wlkp

PostWysłany: Pon 23:28, 28 Sie 2006    Temat postu:

simon i po co te napinki??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Inny


Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 2306
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Reymonta 22
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 12:08, 29 Sie 2006    Temat postu:

a po co ta wisła skisła?? koniec offtopa rozmawiajmy o Lidze Polskiej, bo może dojśc do kolejnych kłótni..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon
Matematyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1535
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: wlkp

PostWysłany: Wto 15:27, 29 Sie 2006    Temat postu:

gdybys sie tak nie napinał wczesniej do zadnej klotni by nie doszło.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Inny


Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 2306
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Reymonta 22
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Wto 15:35, 29 Sie 2006    Temat postu:

To miałem nie zawuważyc tej wisły skisły, miało to pozostac "powietrzem"??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Shady
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium


Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 472
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Stąd

PostWysłany: Wto 18:31, 29 Sie 2006    Temat postu:

c c cw cwks Legia, Wisła Wyschła, Korona poległa xD [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon
Matematyk Inicjatywy DHARMA


Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1535
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: wlkp

PostWysłany: Wto 21:41, 29 Sie 2006    Temat postu:

Shady napisał:
c c cw cwks Legia, Wisła Wyschła, Korona poległa xD [link widoczny dla zalogowanych]

wyluzuj koles. po co te napinki??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
_Sawyer_
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z wyspy...

PostWysłany: Nie 13:28, 03 Wrz 2006    Temat postu:

W piłce nożnej wszystko jest możliwe, a w polsce już na pewno, ale sądze ze miszrem polski zostanie ponownie Legia Warszawa!!!!!! Jest silna, wzmocniła się ostatnio i bedzie coraz lepiej;) Pozdro dla wszystkich fanów legii warszawa i manchesteru united!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
obcas
Pasażer


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: z polski

PostWysłany: Nie 15:16, 03 Wrz 2006    Temat postu:

Legia warszawa bedze mistrzem polski!!!






POGOŃ SZCZECIN !!! i LEGIA WARSZAWA !!!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Henry
Krewny Jacoba


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4813
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 290 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 11:25, 10 Wrz 2006    Temat postu:

6 kolejka prawie za nami (prawie, bo jeszcze mecz Krakowa ze Szczecinem pozostał) i co najważniejsze GieKSa nadal Liderem. Niskie zwycięstwo, ale całkowicie zasłużone. W pierwszej połowie Cracovia praktycznie nie istniała. Pasy przez wiekszą część 1 połowy miały kłopoty z wyjsciem z własnej połowy! A bramka w 45 minucie kompletnie im się nie należała, bo to był jedyny strzał na bramkę GKS-u w pierwszej połowie, przy 11 GieKSy. W drugiej części gra się wyrównała, ale to GKS strzelił decydującą bramke. W 72 minucie na 100% nalezał się rzut karny dla cracovii, ale sędzia nie dopatrzył się faulu na Bojarskim i ukarał go zółtą kartką za symulowanie. Błąd arbitra, ale błąd też popełnił w 39 minucie gdy nie uznał pramki dla GKS-u na 2-0, odgwizdując niby spalonego. A czy spalony był? Nie wiadomo, a jesli tak to minimalny... Tak więc zamiast 3-2 , było 2-1. Obie bramki były miodzio, zwłaszcza ta Garguły, pewnie będzie to bramka kolejki.

Co do innych meczów to pewna trzech punktów w Gdynii Legia srodze się zawiodłą, bo przywiozła stamtąd tylko remis, a jak wiadomo Arka grała przez ponad 50 minut w 10! Legia przez ten czas zdołała strzelić tylko jedną bramke i to w dodatku z rzutu karnego, więc Warszawa nadal w kryzysie.
Zagłębie pokazało, że jest solidną drużyną , w 10 wywalczyli remis 2-2 na ŁKS-ie, a nawet prowadizli i mogli wygrać.
W derbach Wielkopolski mała niespodzianka Grodzisk lepszy od KKS Lecha Poznań. Kolejorz zagrał słabe spotkanie no i po prostu punkty im się nie należały, więc wynik prawidłowy. Górnik Zabrze jeszcze zremisował z Odrą 2-2( był to trzeic remsi 2-2 w tej kolejce, bo jeszcze Widzew zremisował z Płockiem w takim stosunku, a Kolporter wygrał 2-0 z Łęczną, tutaj akurat byl pewniak, więc bez niespodzianki w tym meczu.
W dzisiejszym ostatnim spotkaniu Kraków zagra z Pogonią Szczecin. Krakowianie są faworytami, ale mimo wszystko liczę na dobry mecz i przebudzenie Cannarinhos. Remis byłby dobrym wynikiem w tym spotkaniu.

PS. Miasto Lidera Bełchatów Miasto Lidera Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin