Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce
Welcome to the island - Namaste
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wasze postacie rysowane w PS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Grafika
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pacer
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 3207
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Nie 16:38, 20 Sie 2006    Temat postu:

jakie podejscie? jakie podejscie?
to, ze sie zgadzam z gosciem ze zadni z was graficy to nie swiadczy o podejsciu do ludzi białasie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PiroMan
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3391
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 16 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z The Flame

PostWysłany: Nie 16:53, 20 Sie 2006    Temat postu:

pacer napisał:
jakie podejscie? jakie podejscie?
to, ze sie zgadzam z gosciem ze zadni z was graficy to nie swiadczy o podejsciu do ludzi białasie.


Ty nie lubisz wszystkiego co się rusza! Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LISU
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 18:40, 20 Sie 2006    Temat postu:

>>> To bedzie moja ostatnia odpowiedz na twoj list. Robimy za duzego offtopa! jesli chcesz jeszcze porozawiac na ten temat pisz na PW.

ale ja nie napisałem że tamta była moją ostatnią w temacie .. :] wieć mam i ja prawo do odpowiedzi jak i również zakończenia nią dyskusji Smile
Wiec nastepne posty bede wywalal ;] By nie robic offtopa odpowiem ci w twoim poscie. Potem jak chcesz gadac to tylko i wylacznie PW - PiroMan

żeby nie było że chcę mieć ostatnie zdanie, a Ty napisałeś że to Twoja ostatnia wypowiedz to raczej już odbijał nie będziesz wybiorę tylko kilka najbardziej interesujących mnie i w miarę nautralnych zdań, ok Wink?
ok, ale jak bedize cos wiecej wywalam!

>>> Byla dziecinna, ale nie tak dziecinna jak twoja

wiesz.. to jest na zasadzie

- jestes glupi
- a nie bo ty jestes
- a nie bo ty glupszy
- a nie bo wlasnie pokazales jaki jestes glupi mowiac ze jestem glupi !
- nie jestem ! ty jestes !

Wink

>>> "Nie wiem co odpowiedziec najlepiej zaatakować"

wierz mi ze to z pewnością nie był atak Smile
mnie do prawdziwego ataku ciężko sprowokować Wink
Binladena tez...

>>> Nadal wygladasz na 14-letniego lepka ktory nie wie o czym gada. Sory - moze i wiesz o czym mowisz, ale nie widze w tym checi pouczenia innych

BARDZO bym chciał to skomentować ale sobie daruję bo musiałbyś wtedy na pewno złamać słowo i znów wdać się w dysskusję Wink więc przemilczę ok Smile?

>>>

Ja cie o cos prosilem? (tym bardziej - szantazowalem??)

Ty zrozumiałeś to co ja pisałem po swojemu więc ja chyba też mogłem zrozumieć to co Ty pisałeś, po swojemu Wink?

>>> Oczywiscie masz prawo do braku obrony, ale potem nie miej pretensji do ludzi ze moga tak zareagowac

ok Smile

>>> A... to ten typ ktorego zdanie zawsze bedzie ostatnie tak?

heheheheheh.. Wink może i tak choć nie do końca - jak widzisz nie piszę tu nic co prowokowało by do dalszej dyskusji Smile więc nie chodzi o to że 'ja kończę i racja jest po mojej stronie'.
takie fajne powiedzenie kiedyś było - 'jakby tylko jedna strona miała rację to kłótnie trwałyby pół minuty'. jakoś tak to szło.

>>> Znowu widze cos w stylu "Nie umiem odpowiedziec wiec..."

nie ja nie umiem odpowiadać tylko brak mi już sił na czytanie bez poparcia tekstów o puszeniu itp. :] w sumei to już to olałem.

>>> I to ja przeinaczam fakty?

ajjj .. nie zrozumieałeś o co mi chodziło Wink no nic.

>>> Aj... znowu starasz sie mnie obrazac?

aaaaaajjjjjj Smile znow mylna niepotrzebnie interpretacja.. kurde my się nie dogadamy Wink
Ni pies ni wydra

>>> lepsze to niz "Ty #$%@#$ Twoja matka to @#%%" ktore zazwyczaj widze jako odpowiedz

no wayyy .. NIGDY nie jade nikomu po rodzinie i mam totalny dissrespect dla takich ripost.

>>> Rozumiem ze taki juz jestes, ale nie zmienia to faktu ze wiekszosci to przeszkadza

troche tolerancji :]

"rozumiem ze jestes czarny ale my tu murzynów nie lubimy..." Wink
A to mnie rozwalilo Laughing

>>> Zwlaszcza ze mowie w imieniu wiekszosci userow

zawsze wolę jak kazdy mówi za siebie Wink
Nie wszycy maja odwage sie odezwac ;]

>>> Czy jak widzisz kogos brzydkiego na ulicy mowisz "Ale masz morde!!!"?

hehehehehe Smile ale zauważ że jest troche różnica pomiędzy powiedzeniu czegośo kimś a o czymś co jest wystawione na pokaz i - jakby nie było - krytykę .. nie nie mówię tak Wink

>>> z tego co zrozumialem wyznajesz poprostu taka filozofie ktora naprawde szanuje mimo ze jej nie podzielam

Smile

jesteś jak kameleon Wink

>>> No ale porowanie do filmow jest nadal aktualne chyba?

weźmy 'Lśnienie' Kubricka z J.Nicholsonem i te nowe z tym gościem co w 'skrzydłach' grał... Wink

>>> "Jestes okropny Błahaha! wiesz dam ci alternatywe - wes ten pistolet i zrob cos dla swiata - neich cie wiecej nie oglada"

o rany no Smile przeciez juz mowilem ze z ludzmi nie wolno tak samo jak z tym co oni zrobili Smile
Nie mowie ze tak mowisz do ludzi, ale do ich prac. to tylko porownanie takie jak lubisz

>>> WYbieram strzykawkę z trucizną a nie szubienice ;]

hereeezjeee ! NA STOS !

Wink

>>> Chcetnie poznal bym takie opinie tyle ze nie tak zlosliwie jak wczesniej ;]?

AALEE JAAA JESTEEEM POOODŁYY I OKROOPNY Smile

koledzy mnie znielubią jak tu zmięknę nooo Razz
spoko.

>>> No wlasnie! A wszycy sie smieja ze czepiam sie o prawa autorskie gdy ktos podpisuje sie pod moimi pracami (było juz kilka takich sytuacji)

dobrze umieścić 'watermark' Wink choć też nie zawsze skutkuje
Zwlaszcza jak ktos wywali (paintem!!! PAINTEM!!!) twoj nick z podpisu na forum i zrobi sobie z tego logo dla bloga

>>> Moze zaproszę cię na kawe? Wiesz... w czwartki po 22 jest dzien dla innych par jesli wiesz o co mi chodzi -.-'

nie pijam kawy wogóle Wink
To sie tak mowi kawa... w GTA SA to sie nazywa Hot Cafe Mod

>>> Moze i za dlugie te posty jak dla mnie bo zabiera mi to za duzo czasu

oj nic już nie mów .. Wink pies czeka :]

>>> Sa juz od tego porgramy odlcizajace czas ;]

aż taki maniakiem nie jestem Wink data 4.10 mi wystarczy tylko nigdy nie chce mi się liczyć Wink
Matematyka krolowa nauk

>>> No... to juz koniec? moge isc do domu?

o ile nie uznasz ze Cie w tym co tu napisałem obraziłem/znieważyłem/utopiłem Twoje poglądy/pokazałem palecm i powiedziałem 'brzydal' to TAK - to już koniec Wink

kurde wyszło za długo. much more niż chciałem ale .. jhakoś tak samo .. Razz

>>> Ty nie lubisz wszystkiego co się rusza!

to kolega lubi na 'wersja zwłoki'? :]

ja tam lubie jak się chociaż trochę wije Wink
Perwersja!

Staralem sie odpowiadac tak by juz nie wiagnac tej dyskusji... - PiroMan


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gosia
Moderator


Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 1018
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 26 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z nikąd
Płeć: Zagubiona

PostWysłany: Pon 8:08, 21 Sie 2006    Temat postu:

LOCKE JEST FANTASTYCZNY...Stary jak Ty to robisz?! Malowanie na kompie jest trudniejsze niż na papierze... Amdy rulez Very Happy w kolorze jeszcze bardziej fajniste Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PiroMan
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3391
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 16 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z The Flame

PostWysłany: Pon 8:34, 21 Sie 2006    Temat postu:

Tylko LISU bez komentarza Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LISU
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 8:59, 21 Sie 2006    Temat postu:

no kuuurde Smile

a juz chcialem napisac ze na kompie to tylko poklikać pentoolem w odpowiednich miejscach dla obrysu itp, a ręcznie .. ugh.. powodzenia Smile
przecież nikt tego myszką nie maluje 'odręcznie' Wink
no ale dobra nie napisze tego Wink
ostatnio znalazłem na Deviancie naprawdę SUPER rysunki, aż wymiękłem bo na pierwszy rzut oka i bez zoomowania nie mogłem uwierzyć że to nie zdjęcie Smile
ale to tak na marginesie - piękne rzeczy można tam wynaleźć jak ktoś się interesuje rysunkiem.

a co do Locke'a. jeśli już mam wybierać to jak dla mnie Walt jest o wiele fajniejszy Smile
Dlatego że jest lepiej wycieniowany. Może to jego karnacja na to wpłyneła, ale (jesli chodzi tylko o pokolorowanie) Walt jest duuzo lepiej zrobiony od Locke'a Smile
w sumie to jakby mu poretuszowac te kilka grubaśnych kresek na twarzy to fajnie by wyglądał Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pacer
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 3207
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 9:06, 21 Sie 2006    Temat postu:

lisu pokaz co potrafisz i zrob jakąs tapetke albo cos. ;]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LISU
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 10:19, 21 Sie 2006    Temat postu:

tapet jest całe zatrzęsienie w necie.
myślałem bardziej nad jakimś animowanym avatarem orginalnym bo widzę że tutaj każdy ma statyczne Wink
to może przydało by się trochę je ożywić Wink
jak myślicie?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fudi
Mieszkaniec Wioski Innych


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 2540
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Chojnice
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 10:33, 21 Sie 2006    Temat postu:

po co nas pytasz o zdanie rób i koniec Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pacer
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 3207
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 10:38, 21 Sie 2006    Temat postu:

fudi napisał:
po co nas pytasz o zdanie rób i koniec Smile

j/w


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LISU
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 10:52, 21 Sie 2006    Temat postu:

pytam, gdyż nie lubie robić czegoś na darmo, a ja nie siedze po 5 minut (chooociaż .. zalezy co Wink ) nad tym bo nie lubie robić czegoś na 'odwal sie', więc czasu szkoda jak nikomu do szczęścia to nie potrzebne Wink
ale skoro nie chcecie nic zasugerować to no ok :]
w wolnej chwili coś siekne po swojemu (:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Xamil
Przyjaciel Forum


Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 2709
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Z Jeziora...
Płeć: Zagubiony

PostWysłany: Pon 11:02, 21 Sie 2006    Temat postu:

Zrób nowe logo na forum.Wymiary mniej-więcej 400x193 (większość tak ma)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PiroMan
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3391
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 16 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z The Flame

PostWysłany: Pon 11:02, 21 Sie 2006    Temat postu:

ja bym chcial bys logo zrobil jakies oryginalne ;]

bo te co sa to robilem naprawde na odwal sie chetnie zobacyzl bym cos nowego...

najlepiej w kolorach forum


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amdy
Mieszkaniec Czarnej Skały


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 651
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Wto 21:47, 22 Sie 2006    Temat postu:

buhehe chlopak dobry jest.. ale w pisaniu, oczrnianianiu i ubliżaniu innych

w Bibli jest napisane:
"Lepiej jest dawać niż brać"
rozumiem ze to twoja praca ale tak dla jaj mozna pokazac gotowe prace ale wizde ze ty tylko umiesz zarabiac i sie chwalic "niczym". Nazwalem twoje prace niczym dlatego ze ich nie widzialem i predko pewnie nie zobacze.

A jeżeli chcesz wyzywać ludzi patrząc tylko na ich prace to idź na forum graficzne jakieś a nie tutaj.
to jest forum o LOST a nie innym gównie. A że jest dział Grafika to nie znaczy że to forum graficzne. I tutaj ludzie starają się coś robić uczyć się a nie że ty jesteś wielkie guru to wszyscy mają z tego powodu zrezygnować i dać sobie spokój z grafiką.

"Bądź na równi. Nie wyżej, nie niżej - na równi."

Ktoś kiedyś tak powiedział i zgodzę się z tym ale ty chyba tego nigdy nie zrozumiesz ponieważ ty jestes wielki nadwielkimi. Ze umiesz to nieznaczy ze masz wieksze przywileje od innych i ich możesz ponizać na oczach reszty. Zastanów się nad tym.

Ja wiem że nie jestem super grafikiem czy coś ale się staram i daje tutaj te prace do krytyki innych, i zgodziłbym się z twoją krytyką gdy nie ten styl podejścia. Bo np. inny człowiek napisałby

"to i to złe - do poprawienia, próbuj dalej''

a twoje podejście to:

"eee do dupy, ale shit koleś idź kolorować kolorowanki"

wiem że tak nie pwoiedziałeś ale to jest tylko przykład podejścia twojego w moim kierunku. Ja do ciebie nic nie mam ale ty widocznie widzisz tą "barierę" między supergrafikiem (którego nie widzieliśmy prac) i mną- czlowieiem którego można skrytykować za byle gówno!!

[...]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LISU
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 22:41, 22 Sie 2006    Temat postu:

popełniłeś błąd odpisując w ten sposób w momencie gdy rozmowa została już wyjaśniona i zakończona ...

Piro - przepraszam, ale muszę Smile
Miał prawo sie obronic. A ja dodam swe 3 slowa... - PiroMan

>>> buhehe chlopak dobry jest.. ale w pisaniu, oczrnianianiu i ubliżaniu innych

smiej się ze swoich dzieł chłopczyku a nie mi w 'twarz'. Oczernić nikogo nie oczerniłem, chyba nie wiesz co ten termin oznacza. Ubliżać tym bardziej.
Znowu sie czepiasz...
Tak jak by powiedzieć, że ktoś jest ubrany jak menel spod sklepu a potem powiedzieć, że się go nie obraziło tylko jego ubranie. Może i tak, ale za coś takiego w mordę i tak można dostać


Gwiazdo grafiki komputerowej naucz się przyjmować KAŻDĄ krytykę z pokorą a nie od razu mi tu wciskasz że Ci naubliżałem.
Krytyke moze i przyjął, ale nie twoje zachowanie.

>>> rozumiem ze to twoja praca ale tak dla jaj mozna pokazac gotowe prace

dla jaj ..? Dla jaj można też zrobić nowego windowsa.. i może od razu za darmo go rozdać ludziom Smile
Ja już daawno 'dla jaj' nic nie robie i nie pokazuję.. sory - ale ten zawód rządzi się swoimi prawami, dość brutalnymi jeśli chodzi o prawa autorskie. Tak to wyglada z mojego punktu widzenia - nie mówię teraz o jakichś amatorskich pracach lub takich robionych nie na sprzedaz.
Czepianie się o byle literówkę? No proszę cię... W naszych oczach będziesz niestety nadal osobą która potrafi tylko gadać. Jak już sam mówiłeś istnieją znaki wodne którymi możesz obkleić swoja pracę od góry do dołu. Dzięki temu chyba będzie można je tu opublikować prawda? A jak działają fora o grafice?

>>> A jeżeli chcesz wyzywać ludzi patrząc tylko na ich prace

żebym ja Cię zaraz nie wyzwał ...
ok - GDZIE Cię wyzwałem. cytuj. Gdzie CIEBIE obraziłem i CIEBIE wyzwałem. np. ty Ch....
pokaż no mi to palcem cobym uwierzył że śnie :]
Ty proszę wpisać porównanie z menelem

>>> Ze umiesz to nieznaczy ze masz wieksze przywileje od innych

nigdy tego nie powiedziałem.

>>> ich możesz ponizać na oczach reszty

kurewa .. ile można. ICH? czy ich PRACE? i nie poniżać .. ty chyba nigdy nie zostałeś poniżony, że tak piszesz.
Kolejne miejsce na porównanie z menelem ;]

>>> Zastanów się nad tym

Ty się lepiej nad sobą zastanów bo robisz z siebie mocno skrzywdzonego pieska któremu piszczałkę ktoś zakopał.
"Ja nigdy nikogo nie obrażam" To nie twoje słowa?

>>> Ja wiem że nie jestem super grafikiem

widzisz .. ty nic nie rozumiesz.
ja nie napisałem 'Amdy - ale ch....y z Ciebie grafik.' choć faktycznie super nie jesteś. nie o to chodziło i skoro nie wiesz o co to proponuję Ci jeszcze raz to przeczytać.

>>> ale się staram

chwali ci się to. serio.
Tylko nie jest to łatwe jak sie spotyka takich jak ty ;] Nie wszyscy mają nerwy do ciebie Laughing

>>> daje tutaj te prace do krytyki innych

krytyka krytyce nie równa. ale zawsze jednak pozostaje ona krytyką :] dałeś prace do krytyki i krytykę dostałeś., nieistotne w jakiej formie. dotyczyła ona PRACY a nie CIEBIE. deal with it.

>>> i zgodziłbym się z twoją krytyką gdy nie ten styl podejścia.

i znów to samo :] styl podejcia już dawno został wyjaśniony w rozmowie z PiroMan'em a Ty dalej swoje ..?

>>> wiem że tak nie pwoiedziałeś ale to jest tylko przykład podejścia twojego w moim kierunku.

nie do końca. widzisz - bardziej zirytowało mnie co innego niż Twoje rysunki, które tylko pełniły tu rolę.. mhm.. zapalnika Wink ale to też już pisałem.

>>> Ja do ciebie nic nie mam

teraz uważaj - mimo że powyższą moją odpowiedz możesz uznać za obraźliwą, jak również za taką uznałeś moją krytykę - ja również do Ciebie kompletnie nic nie mam. Nawet Cię nie znam :] więc jak mogę sie wypowiadać na temat Twojej osoby?

>>> ale ty widocznie widzisz tą "barierę"

nie, nie widzę :] polecam Ci dokładnie przeczytać moją 'rozmowę' z Piromanem gdzie wszystko zostało już wyjasnione.
A ze mam styl bycia taki a nie inny - tygrys nie zmienia swoich prążków Wink
Krowa też ;]

>>> między supergrafikiem (którego nie widzieliśmy prac)

i nie zobaczycie (tych podlegających p.a) a o resztę czasami wystarczy ładnie zapytać .. wtedy ładnie odpowiem Smile
aha... supergrafików nie ma. kiedyś Ci wytłumaczę dlaczego Wink
Ale za dormo dla kogos mozna cos zrobic prawda? Czy juz jestes takim grafikiem dobrym, ze twoje prace sa warte wille i 3 Hummery?. A jak nie mozna to nadal mozna cos powykladac znakami wodnymi i pokazac nam. Wtedy raczej nikt ci tego nie ukradnie

>>> mną- czlowieiem którego można skrytykować za byle gówno!!

po raz kolejny i ostatni - proszę .. - rozróżniaj skrytykowanie CIEBIE od skrytykowania wykonanej przez Ciebie roboty jak również od zachwytu anielskiego czymś co na (AŻ TAKI) IMHO zachwyt nie zasługuje.
wiem, pewnie niemiło się to czyta i w sumie wiem też że nie powinienem tego pisać ..
wiem też że każdy lubi jak się wychwala jego prace i miło mu słyszeć takie rzeczy 'ooo cuuudo jak ty to robisz no bossskie mistrzowskie nie ma lepszego' ale bez przesady .. Wink
Łoł kojeny tekst z "nie ciebie tylko twoje prace" ? Razz

Amdy - widzisz - nawet już się nauczyłem poprawnie Twojej ksywy Smile - nie dramatyzuj, ok Smile?
Wylbrzymiasz i za bardzo się poczuwasz.
Skrytykowałem po swojemu, zostałem BARDZO mylnie odebrany i to NAPRAWDĘ zostało już też wyjaśnione ..
ale ja nie umiem być po prostu miły jak mi potem ktos pisze że mu jeszcze ubliżam..
Gdybyl byl mily to by nie pisal ze ublizales. Takie błędne koło

chill man, ok?
Skąd wiesz, że lubi paprykę ?

PS. nie mam żalu o te bzdury które napisałeś a których nie powiedziałem.
nie miej i Ty Wink

Mam nadzieje, ze teraz rozmowa jest zamknieta? PiroMan


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amdy
Mieszkaniec Czarnej Skały


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 651
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Wto 23:43, 22 Sie 2006    Temat postu:

PEACE

a teraz powracając do tematu zrobilem nowego Locke'a:P (z pen toolem uzytym)



nie jest super precyzyjny itp ale jest Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LISU
Mieszkaniec Plaży


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 0:15, 23 Sie 2006    Temat postu:

cieszy eksperymentowanie z różną grubością obrysu Smile
oczy - o wiele lepsze niz w poprzedniej wersji.
usta - za bardzo damskie Smile moze to przez kolor.
brakuje ma na twarzy zmęczenia.. zmarszczek.. Locke jest facetem styranym,doświadczonym przez życie.
Jesli nie odbierzesz tego jako wymądrzanie się tylko kolezenską radę - proponuje Ci poeksperymentować na warstwać.
czyli - kilka warstw ze zmarszczkami i każda warstwa z różnym poziomem procentowym krycia, w zależności od rodzaju zmarszczek. wiadomo - czoło mocniej zaakcentowane a np. 'kurze łapki' przyt oczach mniej, bardziej wtopione i 'przezroczyste'. trochę więcej roboty ale chyba warto Wink

PS. jest bardzo prosty sposób na zrobienie w miarę realistycznego zarostu.. wykorzystywałem go do normalnych zdjęć i nikt się nie kapnał że to komputerowy zarost.

opisze Ci bardzo chetnie z przykładami jak tylko znajdę chwlę dłuższą

a teraz dobranoc :]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amdy
Mieszkaniec Czarnej Skały


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 651
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Śro 1:04, 23 Sie 2006    Temat postu:

LEKKIE POPRAWKI Wink




Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
john black
Mieszkaniec Mrocznego Terytorium


Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 492
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 1:06, 23 Sie 2006    Temat postu:

daje 9 na 10 obrazek bardzo podobny do Locke'a a nie daje 10 bo nic nie jest idealne

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PiroMan
Mieszkaniec Chatki Jacoba


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3391
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 16 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z The Flame

PostWysłany: Śro 8:17, 23 Sie 2006    Temat postu:

To moze i ja cos powiem? Smile

Obrazek fajny, lepszy o wiele od pierwszych wersji
Tylko tak - Ja bym sie bardziej zdecydowal na twoim miejscu:)
Bo:
- oczy wygladaja moim zdnaiem za bardzo... realistycznie. Nie pasuja do reszty obrazka.
- Locke za bardzo sie... świeci? ale to moze taki styl ma byc? Smile
- JEdyne co zdecydowanie bym zmienil to styl koszulki. Moze udalo by ci sie ja bardziej... zmatowić?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe forum LOST - Zagubieni w Polsce Strona Główna -> Grafika Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin